Karadeniz Pet

Kafeste yeni sistem :)

Erman ARSLAN

Meraklı Üye
oo bayıldım cidden kuşlar bayram yapar artık =)

Ufffffffffffffffff

Yan duruşu daha güzel geldi bana göre .

Tek bi çift icinmi bu kafes yoksa salmami ? Salma niteliğinde olmuş çok güzel :)

Tek bi çift icinmi bu kafes yoksa salmami ? Salma niteliğinde olmuş çok güzel :)

Aslında bir çift daha vardı içinde ama pek anlaşamıyorlar diye ayırdım onları. Yeni alacağım çiftlerden atacağım artık. tabi şu anda kral dairesi kıvamında :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Yan duruşu daha güzel geldi bana göre .

Yan duruşu da iyi ama temizlikle başa çıkamadım. Bu şekilde daha kolay oluyor. teşekkürler iyi dilekleriniz için
:)

Ben bu kösede paylaşılan konuları seviyorum fakat kendi yaptıgımız ürünlerin malzemelerini yapılısını felanda paylaşsanız süper olacak diyorum
[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Umarım bu bölümün kuralları olur bu konuda herkeste yapabilsin maksat . Kendin yap kısmı sonucta :)

(http://www.muhabbetkusu.com.tr/kendin-yap-sistemler-diy/oyun-parki-19332.html) bu konuda oldugu gibi detaylı anlatım olursa süper olur diye düşünüyorum ben.

Ben bu kösede paylaşılan konuları seviyorum fakat kendi yaptıgımız ürünlerin malzemelerini yapılısını felanda paylaşsanız süper olacak diyorum
[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Umarım bu bölümün kuralları olur bu konuda herkeste yapabilsin maksat . Kendin yap kısmı sonucta :)

(http://www.muhabbetkusu.com.tr/kendin-yap-sistemler-diy/oyun-parki-19332.html) bu konuda oldugu gibi detaylı anlatım olursa süper olur diye düşünüyorum ben.

Haklısın kardeşim, bencede yapılanların ayrıntılı anlatılması, bizim için de Bilgilendirici olur. Aslında bu kafesi 3-4 ay önce yaptığımda burada yayınladım, anlattım tek tek. şimdi değişiklik olduğu için çok üzerine düşmedim ama yeni bir kafes daha yapacağım inşallah. Onu burada yayınlayacağım kısmetse.

kardeşim yeni hali güzel olmusda çok tehlikeli olmus, kuşların yumurtlayınca ya annesi onu atarsa o kadar yükseklikdende ölür tabi yada en iyi ihtimal kanadı kırılır. :)

çok güzel olmuş emeginize saglık benimde eski hali çok hosuma gitti

eski hali daha güzeldi bence daha geniş genede siz bilirsiniz böylede güzel :)

böyle güzel olmuş hem temizlik açısından iyi olur altı daralınca kirlenen yer fazla olmaz süper güle güle kullan

Son düzenleme:
bencede eski hali daha güzel uçuş alanları geniş .... elllerine sağlık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:31 --

yatay şekilde alta kaydırmalı tava sistemi yapabilirsin aslında çek çıkar