Karadeniz Pet

Kafesteki nesnelere ilgi...

Erkek suluğu kendine dost edinmiş bu yüzden yapıyor o davranışları bir kaç gün suluğu belli saatlerde vererek kafesinden alın suluğu unutsun sonra tekrar sürekli takıp gözlemleyin davranışı devam ederse alın belli aralıklarla takın sadece o davranışı eşine yapacaktır suluğa yazık olacak yoksa [emoji1][emoji4]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence sulugu alin komple farklı bir şekilde şu ihtiyacını karşılayın misal sifon suluk gibi yada yere şu kabı koyun sulugu eş olarak girmesin yani

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Suluğunu eş edinseydi de hiç gitmeyseydi çok erken gitti hemde çok. Her zaman aklıma geliyor . 25 Mayıs Ölüm Yıl Dönümü . Bilmiyorum neden ama gerçekten çok üzülüyorum yazarken bile gözlerim doluyor. Üniversite sınavına hazırlanyorum ama her vakit aklıma geliyor . Seni Hep ÖZLÜYCEM . :'(

Suluğunu eş edinseydi de hiç gitmeyseydi çok erken gitti hemde çok. Her zaman aklıma geliyor . 25 Mayıs Ölüm Yıl Dönümü . Bilmiyorum neden ama gerçekten çok üzülüyorum yazarken bile gözlerim doluyor. Üniversite sınavına hazırlanyorum ama her vakit aklıma geliyor . Seni Hep ÖZLÜYCEM . :'(

Bu sitede daha fazla vakit geçirirsen daha çok aklına gelecektir... Bir kuşun yerini ötekisi asla yutmaz ama yeni bir kuş için yeni bir yer açabilirsiniz. Cennette sizin için bekliyor, ona kavuşmak için çok çalışın!... :’)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi