Karadeniz Pet

Kalamar kemiği asma aparatı

selhan

Meraklı Üye
Merhaba, kalamar kemigi için asma aparati goruyorum resimlerde. bu apartlari nerden temin ediyorsunuz? ben kalamar kemigini topladigim için aparatim yok. zonguldaktaki petshoplarda da oyle bişey yok. bilgisi olan varsa super olur :) iyi forumlar.

örneğin

Ekli dosyalar

• 20210301_225511.jpg
    20210301_225511.jpg
    136.5 KB · Görüntüleme: 18
Çok kullanışlı değil. Şöyle bir yol izleyebilirsiniz..Vida ile yavaşça yan yana iki delik açıp ip ile kafese tutturabilirsiniz.

oyle yapiyorum bu sefer deligin oldugu yerden kiriliyor yere düşüyor. ustune kaka falan yapiyorlar :D ne yapacam bilemedim

İnternette de satılıyor aslında. Yeme katılmasını doğru bulmuyorum ben. Kemirerek yenecek bir şey zaten. Bundan olmasa bile kafes tellerinin arasına sıkıştırabilirsin.
1 liralik urune 10 lira kargo ucreti vermek istemedim. cok zorlarsa alırım ozaman. ip ile devam edelim simdilik. neticede gaga taşı gorevide görüyor.

1 liralik urune 10 lira kargo ucreti vermek istemedim. cok zorlarsa alırım ozaman. ip ile devam edelim simdilik. neticede gaga taşı gorevide görüyor.
İnternetten bir ürün alacağın zaman ek olarak sipariş edersin istersen. Yoksa sırf bir aparata bu kadar para vermeye gerek yok.

Geri