Karadeniz Pet

Mineral blok, kalamar kemiği ve kum tavsiyesi

AsiBulut

Meraklı Üye
Kuşum yeni geldiğinde üçünüde temin etmiştim ama kum kristal yapıdaydı, kullanılmaması gerektiğini öğrenince kafesinden aldım. Kalamar kemiğinin ne olduğunu bilmiyodum ve petshop bana alçı içinde verdi bende alçıyı kırıp kemiklerini koydum önüne ama aparat olmadığı için tutturamadım ve yemedi. Mineral bloğunuda jungle marka almıştım onu çok sevmişti hatta blokla beraber uyuyodu. Şimdi tekrar temin edicem üçünü ama marka araştırması yaparken kafam karıştı. Gritli kum ve içinden aparatı çıkan kalamar kemiği öneriniz varmı? Birde jungle marka mineral bloğu iyimidir tekrar aynısını almalımıyım?

Alçı taşı kullanmanızı tavsiye etmem.
Kalamar kemiği alçı taşı değildir.
Kafeste kalamar kemiği,grit kuş kumu her daim olsun ve powermax markasının mineral blok taşını öneririm.

Alçı taşı kullanmanızı tavsiye etmem.
Kalamar kemiği alçı taşı değildir.
Kafeste kalamar kemiği,grit kuş kumu her daim olsun ve powermax markasının mineral blok taşını öneririm.
Alçı kullanmadım ya başta ne olduğunu bilmiyordum kalamar kemiğinin bende onun kemk tozundan bişey sanıp aldım ama alçıymış çöpe attım onu 🙂 Teşekkür ederim öneri içinnn

Alçı kullanmadım ya başta ne olduğunu bilmiyordum kalamar kemiğinin bende onun kemk tozundan bişey sanıp aldım ama alçıymış çöpe attım onu 🙂 Teşekkür ederim öneri içinnn
Karadenizpetten alabilirsiniz hem güvenilir hem fiyatlar uygun.

Geri