Karadeniz Pet

Kaliteli B Vitamini önerisi

Muammer Beytekin

Meraklı Üye
İyi forumlar sevgili arkadaşlar ilk açtığım konuda kuşlarımın tüylerinin yolunduğundan bahsetmiştim sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldular, Röhnfried Bt-Amin önerdiler. Fakat bu ürün yaşadığım şehir olan Aydın'da bulunmuyor, İstanbul'dan gelmesi ise 2-3 gün sürebilir şuan dahi sipariş versem. Bunun için Avisol B'nin de bazı yerlerde iyi olduğunu okumuştum o ise yaşadığım yerde bugün alıp kullanabileceğim bir ürün, sizce ne yapmalıyım var mı başka b vitamini öneriniz? Aydın'da yaşayan ve Röhnfried Bt-Amin sahibi varsa ücreti neyse ondan da alabilirim.

İnternetten alman sorun teşkil etmez.Med Tollyamin Forte,Muta--Vit,Quiko Bio da etkili ürünlerdir.

İnternetten alman sorun teşkil etmez.Med Tollyamin Forte,Muta--Vit,Quiko Bio da etkili ürünlerdir.
Kuşum dün neredeyse tüysüzken gerçekten bu sabah baktım beyaz beyaz her yerinden patlamış yolunan kısımlar almışken orta-üst kalite olsun istiyorum Avisol B işimi görür mü hemen alıp başlasam diğer ürünler de aklımda hocam. İnternetten sorun etmiyorum zaten hazır çıkıyorken tedaviye erken başlamak için.

Yok hayır ben Avisol-Apex-Elexsus gibi ürünleri tavsiye etmiyorum.Çok da işe yaramıyorlar zaten.

Yok hayır ben Avisol-Apex-Elexsus gibi ürünleri tavsiye etmiyorum.Çok da işe yaramıyorlar zaten.
Tamam o zaman sizin önerdiklerinizden burada ki veteriner veya petshoplardan arayacağım inanın o kadar büyük bir değişim var ki düne göre çok hızlı büyümüş tüyleri.

Hocam bu ürün belli kaliteli fakat Aydın da var mıdır? Çok büyük ihtimal yok ve kuşun tüyleri çıkıyorken desteklemek istiyorum hani kötü çıkmasın diye o yüzden bana acil kullanımlık bir ürün lazım hızlı bulabileceğim dükkanlar açılsın tek tek arayıp soracağım artık.

Bt Amin Forte,Med Tollyamin Forte gibi ürünleri bulman zor olabilir.Onun yerine veterinerlerden Beforvel ya da Berovit te alabilirsin.Büyükbaş vaterinerler de daha çok bulunur.

Bt Amin Forte,Med Tollyamin Forte gibi ürünleri bulman zor olabilir.Onun yerine veterinerlerden Beforvel ya da Berovit te alabilirsin.Büyükbaş vaterinerler de daha çok bulunur.
Hocam sıkıntı yok :D petpazar diye bir site var röhnfried ürünleri de satıyorlar hatta B vitamini de satıyorlar 1 litre olarak gidip 100 ml bölmelerini rica edeceğim ve oradan alacağım. Yer Aydın merkezde.

tmm o zaman Med Tollyamin al daha kapsamlı bir üründür.Almışken multivitiman ve probiyotik de al ki hızlı toparlasın.Birde mineral desteği.Kuşlarda tüy yolma eksikliği genellikle niasin ve selenyum eksikliğinden kaynaklanıyor.

tmm o zaman Med Tollyamin al daha kapsamlı bir üründür.Almışken multivitiman ve probiyotik de al ki hızlı toparlasın.Birde mineral desteği.Kuşlarda tüy yolma eksikliği genellikle niasin ve selenyum eksikliğinden kaynaklanıyor.
Tüyü o yolmamış ki annesi yolmuş kendisi çok uysal ve hızlı alışan bir kuş zaten strese girmesin diye kocaman kafes aldım ileride büyük salma kafes yaptıracağım.

Geri