Karadeniz Pet

kanat ve kuyruk problemi

teşekkürler çok yardımcı oldunuz ben biraz bu işlerde yeniyimde bu vilmectini bikaç yerde kuşuma iyi gelmedi ertesi günü öldü gibi msjlar okudum ondan dolayı korktum o ilaçtan acaba ne gibi yararları olan bir ilaç bu vilmectin
Ben şimdiye kadar hiçbir zaman tecrübe etmediğim ilacı önermedim. Bir damla yerine 5 damla damlatsan yine öleceğini sanmam ama zararlı olur tabiki. Zaten güçlü bir ilaç olduğu için ağzına damlat demedim ense derisinden kana ne kadar karışırsa artık. Dozun ne kadar az olduğunu düşünün yani.
O internette yazan biri kuşu hastaymış ki kullanmış. Acaba hastalığını hastalığın hangi evresinde farketti de ilaç kullandı ? Büyük ihtimalle vilmectin kullanmasaydı da ölecekti kuşu :)
Kimseye bu kadar açıklama yapmam korkuyorsan kullanma der geçerim aslında. İyi tarafıma denk geldiniz :)

çok teşekkür ederim doğru valla sabırlısınız gayet

@Selçuk YÜKSEL merhaba selçuk bey sıktım şimdi bir damla vilmectin tüyleri böyle oldu jöle sürülmüş gibi biraz norma bişey sanırım böyle olması

Ekli dosyalar

• IMG_2326.JPG
    IMG_2326.JPG
    693.7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_2328.JPG
    IMG_2328.JPG
    923.3 KB · Görüntüleme: 39
@Selçuk YÜKSEL merhaba sabah uyandığımızda kuşun gözü bu şekildeydi sanırım ayağıyla ensesini kaşıdı yine aynı ayağıyla gözünü kaşıdı gözü bu şekildeydi sıkıntılı bir durummu acaba

Ekli dosyalar

• IMG_2338.JPG
    IMG_2338.JPG
    812.9 KB · Görüntüleme: 42
Göz çevresine mantar kremi veya vazelin sürün 4-5 gün günde iki kez

@Selçuk YÜKSEL merhaba selçuk bey dediklerinizi harfiyen uyguladım vitaminler probiyotikler elma sirkeleri vilmectin kullanımı. Çekmiş olduğun kuyruk tüyleri yine aynı sıkıntılı iplikimsi yapıda çıkıyor acaba düşünceniz nedir bi çare bulabilirmiyim

Nekton s kullandım ilk 3 gün sonra haftasa 1 ve iki günde bir avisol b vitamini

Sirkeli su bol pıskırttım ve probiyotiğide 3günün 2 sinde verdim

Eve gidince atarım gözünde bi problemi yok zatwn ayağıyla biraz vilmectin bulaştırınca öylw oldu sanırım gözünde bi sorunu yok ama kanat ve kuyruk anlattığım gibi sıkıntılı

Geri