Karadeniz Pet

kanatları titriyor

• Konbuyu başlatan rüyaperii
  • Başlangıç tarihi
R

rüyaperii

Guest
daha dün yavru bir kuş aldım ama ne kuş hareketli mi hareketli kuş elimden kaçtı da kafesine sokmak için 1 saat uğraştım Bugün sanki daha bir alıştı bana sabah neşesi yerindeydi kafesinin içinde bir o yana bir bu yana atlayıp duruyordu ama akşamüstü durgunlaştı ve gölerini yumup uyuyor neden acaba gece uyuması gerekmemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

bu arada yem yiyor ve su içiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

cereyanda da bırakmadımm:(

daha dün yavru bir kuş aldım ama ne kuş hareketli mi hareketli kuş elimden kaçtı da kafesine sokmak için 1 saat uğraştım Bugün sanki daha bir alıştı bana sabah neşesi yerindeydi kafesinin içinde bir o yana bir bu yana atlayıp duruyordu ama akşamüstü durgunlaştı ve gölerini yumup uyuyor neden acaba gece uyuması gerekmemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

bu arada yem yiyor ve su içiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

cereyanda da bırakmadımm:(

İlk gün yeni geldiği için rahat uyuyamamış yorgun düşmüş olabilir ama eğer çok halsiz gorunuyorsa internetten arastirip hastaligini bulup ilac ya da vitamin alabilirsiniz

tüyleri kabarık durmuyor ama bir kaç kere kabarttı dışkısı beyave yeşil karışımı normal bir kuşun dışkısı gibi bundan önce bir kuşumu kaybettim çok ügünüm ve çok endişeleniyorum

Yavru kuşun kanatları uçmak için yeteri kadar ergenliğe erişmemiştir. Sanırım sen biraz fazla uçurdun. Haliyle kanatları ve kendi yoruldu. kanatlarındaki kaslar aşırı yorulduğu için kanatları titriyor. Kuş aynı zamanda terlemiştir sakın ıslatma hava akımı olan bir yerde bırakma yoksa kaybedersin. Suyunda bir aspirinin 4 te birini eriterek verebilirsin. Bu onu rahatlatacaktır. Aynı zamanda ilk uçuş denemesinde korku da yaşadı. Bu durumda da kanatları kendini güvende hissetmediği içinde titrer. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Geri