petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kanatları titriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rüyaperii tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. rüyaperii

daha dün yavru bir kuş aldım ama ne kuş hareketli mi hareketli kuş elimden kaçtı da kafesine sokmak için 1 saat uğraştım Bugün sanki daha bir alıştı bana sabah neşesi yerindeydi kafesinin içinde bir o yana bir bu yana atlayıp duruyordu ama akşamüstü durgunlaştı ve gölerini yumup uyuyor neden acaba gece uyuması gerekmemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:56 -->-> Daha önceki mesaj 16:54 --

bu arada yem yiyor ve su içiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

cereyanda da bırakmadımm:(

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tüyleri kabarık mı duruyor ve dışkısı nasıl

3. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    İlk gün yeni geldiği için rahat uyuyamamış yorgun düşmüş olabilir ama eğer çok halsiz gorunuyorsa internetten arastirip hastaligini bulup ilac ya da vitamin alabilirsiniz

4. rüyaperii

tüyleri kabarık durmuyor ama bir kaç kere kabarttı dışkısı beyave yeşil karışımı normal bir kuşun dışkısı gibi bundan önce bir kuşumu kaybettim çok ügünüm ve çok endişeleniyorum

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    dıskıda normal ise kormayın ama takıp edın yinede ve yem olarak aspur verın

6. rüyaperii

neden aspur ??

7. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    darıya göre daha cabuk kırılıyor kuş daha rahat yıyor ve daha cobuk kılo aldırıyor :)

8. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Yavru kuşun kanatları uçmak için yeteri kadar ergenliğe erişmemiştir. Sanırım sen biraz fazla uçurdun. Haliyle kanatları ve kendi yoruldu. kanatlarındaki kaslar aşırı yorulduğu için kanatları titriyor. Kuş aynı zamanda terlemiştir sakın ıslatma hava akımı olan bir yerde bırakma yoksa kaybedersin. Suyunda bir aspirinin 4 te birini eriterek verebilirsin. Bu onu rahatlatacaktır. Aynı zamanda ilk uçuş denemesinde korku da yaşadı. Bu durumda da kanatları kendini güvende hissetmediği içinde titrer. Kolay gelsin.

#8 HASAN YAVUZER, 15 Eylül 2014
    Son düzenleme: 15 Eylül 2014
  9. rüyaperii

anlıyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş