Karadeniz Pet

Kanatlarını kaldırma.

sude büyük

Meraklı Üye
Mubişim , kabarmazken kanatlarıda kapalıyken ,kanatlarını hafif yukarı kaldırıyor . Nedeni ne olabilir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

Sıcaklamış mıdır ? Serinlemeye mi çalışıyodur ? Cevaplarınızı bekliyorum :(

Son düzenleme:
Mubişim , kabarmazken kanatlarıda kapalıyken ,kanatlarını hafif yukarı kaldırıyor . Nedeni ne olabilir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

Sıcaklamış mıdır ? Serinlemeye mi çalışıyodur ? Cevaplarınızı bekliyorum :(

evde uçuruyormusunuz hhiç ? yağlanma felan olabilir belki terliyordur ev sıcaklığı nedir ?

Tabi canım. Sürekli dışarda ellerimizde takılıyor , oyun oynuyor.. Evin sıcaklığı normal 20 derece

2 nedeni var ya çok yoruluyor sıcaklıyor terliyor ondan açıyor yada üşüttü titreme var mı nefesi seslimi alıyor böyle birşey varsa kafesi hafif boşluk bırakıcak şekilde kapatın battaniye ile felan vitamin verin suyunada şayet yoksa titreme (hırıltılı nefes alma) ishal vs. fazla üstelemeye gerek yok ama bir kaç gün takip edin... Son olarak kuş alışkınsa size ele geliyorsa kafayı eyip tüylerini kabartıp hafif kanat açıyorsa ele gelmek sevilmekde istiyor olabilir. yani görmeden doğru birşey sölemek çok zor sizi yanlış yönledirmekde istemiyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüylerini bedenine yapıştırıp kanatlarını kaldırıyorsa çok hareket ettiği için sıcaklamıştır. Bir problem yok.

Geri