petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kapıda Ödeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan_Çelik tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan_Çelik

merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım kredi kartım olmadığı için mecbur interntten alışveriş yapamıyorum size sorum şu bana kapıda ödeme verirler mi ve hangi site kapıda ödeme kuş eşyaları için ?

2. Tunç ÇAĞATAY

Eskişehirde Petshop yokmu

3. Furkan_Çelik

çok var ama hepsi kazık gerçekten 10tllik kafesi 15tle veriyorlar. Açık yemin kilosu 6TL bazı yerlerde tabi . zaten benim hiçbiryerde istediğim kafes yok :)

4. Tunç ÇAĞATAY

Gittigidiyora bak sahibinden.com'a bak kapıda ödeme satanlar var

5. Erdem DEDE

Kardesmm netten allirsan 10tl kargo parasi kitliyolar

6. Umutcan AĞLAR

Petshoptan al derim kargo parasıyla aynı geliyor. Ama alacagın miktara görede değişiyor belli bi miktardan sonra kargo ücretsiz oluyor.

7. Sevtap DERİN

Ben yemin kilosunu 8 tlye alıyorum. Hemde açık yem. İyisi diye düşündüm ama öyle çok besleyici bir yemede benzemiyor gerçi çokta anlamam ama. Sanırım kazık yiyiyorum.

8. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Versele Laga yemi 3.5 TL ye aldım. Toptancıdan 20 kiloluk paket şeklinde aldım.

Sayfayı Paylaş