Karadeniz Pet

Karar Veremiyorum Yardım!!!

oznugurlu

Yeni Üye
Merhabalar kuşumun cinsiyeti hakkında çelişkilerim var. Önce erkek gibi geldi ama gün geçtikçe dişi bir kuşa dönüşüyor sanki. Birde erkek gibi oyuncu değil sanki. Bıcırdama vs yok gibi anlayamadım eski açtığım konuda bir arkadaş erkek demişti o konu linkinide koyuyorum lütfen yardımcı olunuz :(( Yeni fotolarınıda ekledim...

Eski Konu Linki : http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kusumun-cinsiyeti-icin-yardim.51475/

Ekli dosyalar

• 20160817_204237.jpg
    20160817_204237.jpg
    876.5 KB · Görüntüleme: 44
  • 20160817_204251.jpg
    20160817_204251.jpg
    752.7 KB · Görüntüleme: 42
inşallah erkek olur :) Ama dişi kuş gibi hareketleri çözemedim :D

Kusunuz erkek disi kus gibi hareketleri derken neler yapiyor
Aslında hareket anlamında uzman değilim :)) Ama ne bileyim erkek kuşlar daha meraklı olur gibi örneğin elimde öyle hiç hareket etmeden duruyor bi merak yok bıcırdama vs yok. Müzik açıyorum ötsün, bıcırdasın vs diye ama çok sessiz sanki :) Ya da ben kuruntu yaptım biraz :)

Insanlar gibi kuslarinda karakterleri var guncel resimleriyse gayet saglikli gorunuyor cok ses cikarmasi otmesi de o kadar istenilen birsey olmasa gerek ilgileniyorsaniz kus otmez konusur taklit eder

Insanlar gibi kuslarinda karakterleri var guncel resimleriyse gayet saglikli gorunuyor cok ses cikarmasi otmesi de o kadar istenilen birsey olmasa gerek ilgileniyorsaniz kus otmez konusur taklit eder
Teşekkürler cevabınız için :) Maşallah şu an için gayet sağlıklı kuşumuz elimizden geldiğince ilgileniyoruz. İnşallah bizlere iyice alışır :)

Buyudukce kizginliga girdiginde sesi daha cok cikar ilgilenin konussun konusarak daha az ses yapar boylelikle daha sevimli olur hem

kuşunuz erkek yerli cins maşallah

Yerli cins derken Avustralya oluyor değil mi? Zaten pek iri değil kuşumuz Çek veya Hollanda gibi değil onlar daha iri oluyor sanırım :) Çok sakin sessiz akıllı maşallah :D

:) bütün muhabbet kuşlarının kökeni avustrulya dır zaten :) yerli muhabbet kuşlarını araştırırsanız gerekli bilgi sahibi olursunuz her cins in kendine göre özelliği var

maşallah nur topu gibi erkek zamanla konuşur ilk bir ortamı araştırır etrafa bakınır sonra sahibine yavaştan alışır :)

cevaplar için teşekkürler. kafamdaki erkek mi dişi mi sorusu tamamen silindi :)

Geri