petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kaşıntı ve kepek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrb tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emrb
    Gizli

emrb Guest

kuşum daha 2 aylık.geçen hafta üşüttü şimdi biraz iyi.kafeste omzuma aldığımda sürekli kaşınıyor ve küçük küçük kepek gibi şeyler döküyor.Birazda ishal var.az önce elime ılık su alıp tüylerini ıslattım havluyla iyice kurudu ve şimdi yine kaşınıyor.ne önerirsiniz?3 gündür neo teramisin kullanıyorum.bu arada ceviz ağacından tünek yaptım kabuğunu soydum 1 hafta önce ondan olabilir mi?

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Kepek dediğiniz küçük kırmızı şey mi ?

3. emrb
    Gizli

emrb Guest

hayır beyaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:37 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

acil cevap bekliyorum

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Beyaz hiç görmedim bit de değil ustalar daha iyi bilirler duy dökümüne mi girdi ? kafasında beyaz beyaz şeyler var mı ?

Sayfayı Paylaş