petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kavga ediyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlhan TÜRKUYAN tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. İlhan TÜRKUYAN

Geçen yeni bir çift aldım ama dişi erkeği sürekli kovalıyor aldığım adam eş demişti
    inanmamıştım onları almıcaktım ama dişi aradağım renkteydi o yüzden aldım fakat ne öpüşüyorlar ne birbirini kaşıyor hiç bişey yok dişi erkeği kovalıyor gidişat ne olur bekliyim mi ?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    İkisinden birinde kızışma varsa sorun olması doğal ama eğer hiç yakınlaşma yok durum hep böyleyse eşi değiştirin ..

3. İlhan TÜRKUYAN

erkek kızgın dişide hafiften kızmış ama erkek yaklaştığında kovalıyor vuruyor

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Biraz daha zaman tanıyın, böyle devam ederse değiştirin. Bence erkek çok kızışkınsa ona kızışkın bir dişi alın.

5. HalilBOZOĞLU

Bu durun bndede var disi eskiden kasiyodu erkegi opusuyolardi. Disinin ceresi kahverengiye donmeye baslayinca disiyi kovalamaya basladi . Erkege karsi bir sogukluk falan mi olustu yoksa baska nedenden dolayi mi oluyor ?

6. mert ulu

mert ulu Guest

Aynısını suan bende yasıyorum bilgisi olan varsa yazarsa iyi olur arkadaslar moralim bozuluyor gercekten herseyleri var nijeridir kumudur taşıdır tahta tünegidir yuvasıdır ama dişi erkeği kovalıyoryaklastıgında

7. HalilBOZOĞLU

Bu sorun herkezde var mutlaka forumda bu konuyu bilen birileri yardimci olur . Umarim

8. İlhan TÜRKUYAN

Bakalım bekliyoruz :)

Sayfayı Paylaş