Karadeniz Pet

Kavga ediyor

• Konbuyu başlatan İlhan TÜRKUYAN
  • Başlangıç tarihi
İ

İlhan TÜRKUYAN

Guest
Geçen yeni bir çift aldım ama dişi erkeği sürekli kovalıyor aldığım adam eş demişti
inanmamıştım onları almıcaktım ama dişi aradağım renkteydi o yüzden aldım fakat ne öpüşüyorlar ne birbirini kaşıyor hiç bişey yok dişi erkeği kovalıyor gidişat ne olur bekliyim mi ?

İkisinden birinde kızışma varsa sorun olması doğal ama eğer hiç yakınlaşma yok durum hep böyleyse eşi değiştirin ..

erkek kızgın dişide hafiften kızmış ama erkek yaklaştığında kovalıyor vuruyor

Biraz daha zaman tanıyın, böyle devam ederse değiştirin. Bence erkek çok kızışkınsa ona kızışkın bir dişi alın.

Bu durun bndede var disi eskiden kasiyodu erkegi opusuyolardi. Disinin ceresi kahverengiye donmeye baslayinca disiyi kovalamaya basladi . Erkege karsi bir sogukluk falan mi olustu yoksa baska nedenden dolayi mi oluyor ?

Aynısını suan bende yasıyorum bilgisi olan varsa yazarsa iyi olur arkadaslar moralim bozuluyor gercekten herseyleri var nijeridir kumudur taşıdır tahta tünegidir yuvasıdır ama dişi erkeği kovalıyoryaklastıgında

Bu sorun herkezde var mutlaka forumda bu konuyu bilen birileri yardimci olur . Umarim

Geri