Karadeniz Pet

kavgamı bu sevgimi (resimli) lütfen bilenler yardımm

yusufkral

Onursal Üye
slm kuşlarım eş yem veriyorlar birbirlerine fakat arada dişi erkegi gagalıyor bugun akşam birbirlerine yem verirken gördüm yarımsaat sonra baktım erkek böyle olmuş sorunları ney bunların

vjpsn.jpg

vjpy6.jpg

vjq29.jpg

vjq1q.jpg

vjq2u.jpg

vjq3j.jpg

vjq45.jpg

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Bir sorun olacağını sanmıyorum , ara sıra böyle kavgalar olabiliyor.çok büyük kavgalar olmuyor ise ayırmanıza gerek yok.ama yinede bu aralar gözünüz üstlerinde olsun..

dişi ler böyle olabiliyomuş erkek çifleşmek istedigi için yaklaşıyo hazır olmayan dişi erkegi vuruyor bence bir kaç gün ayırın

dişi kuş göremedim ?

dişiyide yollayımmı

sorun olmaz arada olur aile içinde :)

ama dişi 1 2 aydır kanatmadan gagalıyor erkek dişiden korkup arada kacıyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

vjqs7.jpg

vjqtj.jpg

vjquf.jpg

vjqv2.jpg

vjqvl.jpg

azılı bu işte :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

bazıları erkek çiftleşmek istiyordur diyor dogrumu ?

birde fakat kur hariç hiç birşey yok ayak atma vs. erkekte

Doğrudur erkek çiftleşmek istiyordur bence de ara da olur böyle şeyle yuvalık takılıdır inşaallah

Doğrudur erkek çiftleşmek istiyordur bence de ara da olur böyle şeyle yuvalık takılıdır inşaallah

takılı dişi yuvaya giriyorda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

şimdiden herkeze tşk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 02:42 --

daha güncel bilgiler lütfen

kızıştırıcı şeyler ve mesela yumurta maması Nijer tohumu çimlendirilmiş buğday tabi bunları güne böl haftada 1 vere hepsini yani 3 gün bunları ver mesela pazartesi buğday çarşamba Nijer tohumu cumarteside yumurta maması bu sekılde besle kafeste mineral blok mürekkep balığı kemıgı olsun 10 günde 1 sularına avi-vit ver 1 suluğa 6-7 damla yeterlı yapacağın başka bısey yok gerisini onlara bırak pek sıkboğaz etme kafestende çok çıkartma

Geri