petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kavgamı ediyorlar , sevişiyorlarmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ibraksum tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ibraksum

ibraksum Guest

Arkadaşlar Merhaba , erkek kuşumun yanına Bikaç gün önce bir dişi aldım,
    Bunlar gagalarıyla diklenerek vuruşuyorlar, başka bi olayları yok yani ne başka yerlerine gaga vuruyorlar şiddet içeren, ama nede yakınlaşıp birbirlerini temizliyorlar
    Şimdi bunlar ne yapıyorlar acep :)

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ahahahah o kadar güzel sormuşsunuz ki tebessüm ettirdiniz beni :) birkaç günde anca birbirlerine,ortama alışırlar zaman gerek..daha sonra yuvalığı takın :) ve dişiyle erkeğin fotoğraflarını buraya koyma şansınız var mı?kızışmış mı kızışmamış mı onu söyleriz :)

3. ibraksum

ibraksum Guest

:) merhaba , ilginize teşekkür ederim, benim gönlüm el vermedi ve bugün kuşumu petshopa götürdüm ve eşini kendi seçme şansı verdim ona :) ancak sonuç hüsran, neredeyse bütün dişi kuşlar üzerine atladılar binbir türlü kur yaptılar ama bizimkinin hiç biriyle işi yok :) ordaki arkadaş başka kuşlara alışkın olmadığını söyledi , yanına tüneyeni aşağıya attı ve bende kendisine eş seçmesi için biraz zaman vermeye karar verdim , orada bıraktım iki gün sonra bakıcam gidip durum nedir, bilmiyorum artık ne olacak , herkese saygılar..

Sayfayı Paylaş