petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kekik Çayı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve budgiefriend tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. budgiefriend

budgiefriend New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,

Bu linkte çeşitli rahatsızlıklar için bitki çayları önerilmiş, fakat burda yazılan çaylar hangi miktarlarda suluğa katılacak, ya da yapılan çay full suluğa mı konulacak yazılmamış.

Hem bitki çayı kullanımı hem de dozu ve miktarı konusunda bilgisi bulunan arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur.

Muhabbet kuşları için bitki çayları ~ Evcilseviyoruz

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Orda belirtilen tariflere göre hazırlanan bitki çayı tamamen suluğa boşaltılarak kullanılıyor sanırım. Ben tariften öyle anladım.

3. budgiefriend

budgiefriend New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler. Ben de öyle düşündüm ama hayvancağıza zarar vermemek adına kesin bilgi arıyorum.
    3 gün önce en fazla 2 aylık gibi görünen bir yavru aldım. Çok güçsüz ve dışkısı poposuna yapışıyor. Ama iyi bir bakımla hemen kendini toparladı. Enfeksiyonlardan korumak adına da bu tür şeyleri araştırıyorum.
    Burda yanıt bulamazsam bayramdan sonra veterinere götürücem. Edindiğim bilgileri burdan paylaşırım zaten.

#3 budgiefriend, 25 Eylül 2015
    Son düzenleme: 25 Eylül 2015

Sayfayı Paylaş