Karadeniz Pet

Kendinden Yuvalıklı Pvc Kafes

Murat KILINÇARSLAN

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar , Kendinden yuvalıklı pvc kafes almak istiyorum internetten gördüklerim en fazla 4 adet bölmesi var ve çok pahalı önerebileceğiniz bir firma var mı acaba..

Yardımcı olursanız sevinirim.

İstanbul Kafes var oraya bak derim

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

pvc kafesler zaten pahalı arada satanlar oluyor siteden acele etmezseniz bulursunuz

Kafesci Osman Bst kafes buralarda da var ama pvc genel olarak pahalı

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

bst kalite yahu :) , gomtan sana bi kafes bulamadık lo ,

Arkadaslar bu kafes mdfden yapılmıs 200 lira diyorlar suluklarıyla yemlikleriyle birlikte.. Sizce ne yapayım alayımı ?

Kafesçi Osman da 4 katlı pvc 225 lira bence ikinci el mdf alacağına onu tercih et derim. Kaç kuşun var bilmiyorum ama 5 katlısı da 250 yazıyor. Bence kesinlikle pvc..

Eğer sana yakınsa gidip tellerini incele, üzerindeki boya ya da galveniz kalmamışsa alıp bir güzel temizlersin, işini görür. Bu kendinden yuvalıklı değil bilgin olsun.

Evet abi kendinden yuvalıklı değil ama fiyatı uygun geldi

10 Göz var en azından :) Telleri sağlam salma tarzında yapılmıs ortası ayrılabiliyor

kafesçi Osman'ın işçiliği sıfır kişiliğine aynı zamanda dürüst değil .acele etme derim sana formda güzel kafesler düşüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

kafesçi Osman'ın kalıtesi hıç ıyı değil kişiliğide. Zayıf dürüst bı ınsan değil paraya doymuş ....kayıkçının biri. Şuan kafeste istanbul kafes cok ıyı ..ama acele etme ıyı kafesler düşüyor forumu derim

PVC den saşma derim, 5 fazla ver kafan rahat olsun

Pvc de cidden çok pahalı :D

Merhaba kardeş Niğde'desin bende Kayseri'deyim. Benim Çok güzel 8 gözlü kendinden yuvalıklı kafeslerim var. Depar Kafes yapımı Tanesini 750 TL. ye yaptırmıştım. Az kullanılmış sapasağlam kafes. Düşünürsel 8 gözlüsünün 1 tanesini 500 TL. den veririm. Resim aşağıda.2 tane var bundan.
1511378_794163607267246_1447423820_n.jpg

Merhaba kardeş Niğde'desin bende Kayseri'deyim. Benim Çok güzel 8 gözlü kendinden yuvalıklı kafeslerim var. Depar Kafes yapımı Tanesini 750 TL. ye yaptırmıştım. Az kullanılmış sapasağlam kafes. Düşünürsel 8 gözlüsünün 1 tanesini 500 TL. den veririm. Resim aşağıda.2 tane var bundan.
1511378_794163607267246_1447423820_n.jpg

nakit 500 yok hocam ve demonte mi o kafes

Hayır demonte değil. Ben daha önce demonte yaptırdım. Çıtır çıtır kırılıyor onlar. Bu kafes çok sağlam onlara göre. Demonte değil. Kendinden yuvalıklı. Öntel komple dönebiliyor ve akıllı yemlikle kullanıyorum.

Hayır demonte değil. Ben daha önce demonte yaptırdım. Çıtır çıtır kırılıyor onlar. Bu kafes çok sağlam onlara göre. Demonte değil. Kendinden yuvalıklı. Öntel komple dönebiliyor ve akıllı yemlikle kullanıyorum.

kafesin cok güzelmiş, bu sekil birsey arıyordum bende..

0533 623 09 78 bu numaradan cenk bey ile görüş kardeşim bizim ismimizide ver isa derseniz polatlıdan askeri personel tanır en ucuz kafesi türkiyede o adam yapar bence görüş derim ismi cenk numarasıda verdiğim numara ulaşın hemen

Geri