Karadeniz Pet

Kendini kabartıyo (yoksa kızgınlıktan mı )?????

MelancholyMan

Yeni Üye

lütfen yardım edin arkadaşlar hastamı yoksa kızgınlıktan mı dişiyi yeni aldım eski dişiyle anlaşamadılar ... yeni dişiyle anlaştılar sanki birbirlerini kaşıyolar ....

Son düzenleme:
İyi Günler;

Gayet iyiler hiç bir sorun yok sakin olabilirsiniz, dişi kuşunuza kur yapıyordur, bu eş tuttuğunu gösterir, merak edilecek bir durum yok...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Son düzenleme:
şuanda beni çok mutlu ettiniz ... sayın : Emrehan DİLEKÇİ çok teşekkür ederim dediğim gibi dişiyi pazartesi aldım ... eski dişiyle 3 ay kaldı ama eş tutmamıştı ... değiştirmek durumunda kaldım ...

şuanda beni çok mutlu ettiniz ... sayın : Emrehan DİLEKÇİ çok teşekkür ederim dediğim gibi dişiyi pazartesi aldım ... eski dişiyle 3 ay kaldı ama eş tutmamıştı ... değiştirmek durumunda kaldım ...

Rica ederim, şu anlık eş tutmuş görünüyorlar üstelik birbirlerini kaşıyorlar, kısa zamanda daha iyi alışacaklardır sizede... :)

bide kardeşim ben hasta felan diye bir sefer uçurdum uçabiliyo mu diye 1 saat önce sorun yaratmaz değilmi eş tutmasına fln bide ondan morelimi bozmayayım aklıma takıldı .... teşşekkurler sayın : Emrehan DİLEKÇİ

Son düzenleme:
bide kardeşim ben hasta felan diye bir sefer uçurdum uçabiliyo mu diye 1 saat önce sorun yaratmaz değilmi eş tutmasına fln bide ondan morelimi bozmayayım aklıma takıldı .... teşşekkurler

Sorun olmaz fakat çıkaracaksanız eşiyle beraber çıkarın

Geri