petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kendini kaşıtmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali ve Mubi tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Ali ve Mubi

Ali ve Mubi New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumu yaklaşık 1 ay önce aldım bana şuan alıştı kendisi bana geliyor falan ama onu kaşımaya çalıştığımda kendini kaşıtmıyor kuşum yavru sadece dün 1 kere kaşıttı ama hala kaşıtmıyor geri çekiliyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

2. Can Ulu

Can Ulu New Member

Beğenileri:
    3
    Kafesin içinde kaşımayı deneyin. Demir parmaklıklardan parmağınızı sokarak...

Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ali ve Mubi

Ali ve Mubi New Member

Beğenileri:
    0
  4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Bazi muhabbetler dokunulmasindan hoslanmaz bazilarida sevilmk icin her yolu dener karakter meselesi bunu zamanla ilerleyen surecte cozebilirsiniz daha cok guvene ihtiyaci var demekki ufakligin ilginizi eksik etmeyin onmli donemler bu zamanlar

5. Ali ve Mubi

Ali ve Mubi New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş