Karadeniz Pet

Kırıntılar ve kabuklar !!!

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Salemın Aleyküm iyi akşamlar abilerim/ablalarım öncelikle bildiğiniz üzere muhabbet kuşlarımızla oynarken elimizden yemek yedirirken elbet yerlere yemler.dökülür bnm oğlumda benim gibi dağınık sevdiği icin çok dağınık yiyor ve dolayısıyla yemlerin çoğu yerde . Sorum şu yere dokulen yemleri kolayca nasil temizleyebiliriz fikri olan varmi elektrik süpürgesi açmak istemiyorum her dakika bu soruya yanıt alamassam annem ikimizide kapiya koyar valla :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berşan halıya dökülüyorsa bi zahmet gırgırla :D sessiz kısa yoldan çözümü bu yada illa döke saça yediricem öyle hoşlanıyoruz diyorsan altına bi çarşaf sereceksin sonra çırpacaksın bu kadar ^^ kolay gelsin bu arada

Abla odama hali istemiyom ya acaba abla yerde girgirlanmazmi

Abla odama hali istemiyom ya acaba abla yerde girgirlanmazmi

hayır bi taraftan gırgırlar bi taraftan geri dökersin halın yoksa nemli bir bezle sileceksin .ama yemi kafeste yemeye alıştır.yada az yedir elinde

hayır bi taraftan gırgırlar bi taraftan geri dökersin halın yoksa nemli bir bezle sileceksin .ama yemi kafeste yemeye alıştır.yada az yedir elinde
Hmmm... peki ablam o zaman hali şart desene :) kafeste yiyorda kafesten disari cikmak istemiyo o yuzden dal dariyi fela sadece disarda veriyorum agzimdan aliyl yemi gidiyo kafeste yiyo bu su huyundan vazgeçse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

Ahaha herkeze lazm abi hemen haftasonu birte ediniyim yoksa kendimizi kalkda bulacaz . Çetin abi aslın şarjlı küçük süpürge var sessiz ondanda alabiliriz her ikisini deniyelim bence :)

Belirli bir yerde yedireceksin yedirirken altina carsaf tarzi birsey sereceksin ablacim ya da kafesinde yedirmeye alistiracaksin. :)

Belirli bir yerde yedireceksin yedirirken altina carsaf tarzi birsey sereceksin ablacim ya da kafesinde yedirmeye alistiracaksin. :)
Ablam dedigim gibi kafesten cikmadigi ivin sevdiklerini disarda yediriyorum . Genede hepinize teşekkürler biz çetin abimle çözümü bulduk :)

Yada şarjlı süpürge al bu el tipi olanlardan aslında en rahatı bu

Yada şarjlı süpürge al bu el tipi olanlardan aslında en rahatı bu
Aynen abim buldum bi miniyi deniyelim olmadi bunu alacaz :)
f4501461b7b78e4ba51789289a543369.jpg

Geri