petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kısır kuşun tedavisi var mı???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 20 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    Öncelikle herkese iyi geceler
    Kuşum sanırım kısır çiftleşiyorlar erkekden daha önce yabru aldım ama dişi değişti bu dişiden yabru alamadım 2 kuliçka gećirdi ikisindede yumurtlara boştu hiç damarlanma falan yoktu yani sanırım dişi kısır bunun için ne yapmam gerek kuşu değiştirmekde istemiyorum
    Bir yerde keçi boynuzu tozu diye okumuştum mamasina katip ama bunu nasil kullanacaz ne kadar verecez falan hiç bilmiyorum ve başka bişey bilen var mı
    Yani öneriai olan var mı???

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Kısırlık çok zayıf bir ihtimal. Hemen kısır teşhisi koymamak lazım. Birkaç kez daha yumurtalar gelsin. Kısırsa tedavisi yok malesef. 2 kuş için yaptın mamaya çay kaşığının ucu ile verebilirsin keçiboynuzu ununu.

3. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Kısır değilde dölleyemiyor olabilir.dişinin ve erkeğin üreme bölgesini yolun :)

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Dişiye kuluçkadan 1 ay kadar önce E vitamini takviyesi yaparsanız yumurtaların dolu olması sağlanabilir.

5. muhabbet18

muhabbet18 New Member

Beğenileri:
    0
    Kısır olsa yumurtlayamaz diye biliyorum

Sayfayı Paylaş