petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kızımın Alışma Ve Uyum Süreci

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AvciMustafa tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. AvciMustafa

Merhaba arkadaşlar,

3 aylık bir kızım var. Bana geleli bugün tam 1 ay oldu.

İlk zamanlar çok ürküyordu ama şu an çok iyiyiz. Elime geliyor, elimden marul yiyiyor yem yiyiyor ve elime aldığımda hiç bağırmıyor artık. Kafasını okşamama da izin veriyor. Yalnız hiç salmadım. Eve de güzel alıştı, yani tam salabileceğim bir zaman artık.

Sorum şu ki; ben yarın 10- 12 günlük bir tatile çıkıyorum arkadaşlar. Elbette kızımıda götüreceğim yanımda. Merak ettiğim, gittiğimiz ortam aramızdaki iletişimi etkiler mi? Orası ona yabancı sonuçta. Oraya alışıp alışamadığını nasıl anlarım? Ve orada salayım mı?

2. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Bence Gittiğin ORtamda Salma.. Gittiğin Zaman Kuşu Sakin Bir Ortama koy Hayvan Önce Kendine Gelsin Ondan Sonra İlgilenmeye başla Bi sorun oluşacağını Düşünmüyorum.

3. Sevtap DERİN

Ben de arkadaşa katılıyorum, gideceğin ortamda salma ve sakin ve yüksek bir yere koy çok ürkütme.

4. ArTemiS

ArTemiS Guest

Sakın salmak gibi bir hataya düşmeyin. Kuşu serin ve kalabalık olmayan bir ortamda tutun. Evdeki gibi ilgilenmeyi ihmal etmeyin...

Sayfayı Paylaş