Karadeniz Pet

kızıştırmak için pulbiber verilirmi ???

ahmetfatih

Meraklı Üye
arkadaşlar forumda araştırdığım kadarıyla kuşu kızıştırmak için kimisi pul biber ver diyo kimisi sakın verme diyoo ?? ben yemiliğin içine az nijer koyuyorumm havuçlu mama yapıyorum ama yemiyolar. yemliğe az da pul biber eklesem kuşa birsey olur mu ???

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlk defa duyuyorum bence hiç deneme ne olur ne olmaz. Mamayı bişekilde sevdir ve nijere devam et zamanı gelince kızışır zaten

kuşlarınızı kızıştırmak için mama içine pul biber katabilirsiniz hiçbir sakıncası yoktur aksine faydasını görürsünüz.

kuşlarınızı kızıştırmak için mama içine pul biber katabilirsiniz hiçbir sakıncası yoktur aksine faydasını görürsünüz.

mamaya değilde yemliğe koysam olurmu çünkü mama yemiyolar. birde miktarı ne kadar olmalı 1 çay kaşığımı ???

kuşunuzu kızıştırmak için sularına bir kaç damla bal karıştır vitamin takviyesi yap ben çoçuklar için olan polivid kullanıyorum yemlerine nijer tohumu karıştır mama yemiyorlar diye yapmamazlık yapma alışacaklar mamsına tuz serpeler gibi pul biber katabilirsin ayrıca mamaya havuçta kat bu dediklerimi uygula ve kuşları rahatsız etme 1 aya yumurtayı görürsün...

kuşunuzu kızıştırmak için sularına bir kaç damla bal karıştır vitamin takviyesi yap ben çoçuklar için olan polivid kullanıyorum yemlerine nijer tohumu karıştır mama yemiyorlar diye yapmamazlık yapma alışacaklar mamsına tuz serpeler gibi pul biber katabilirsin ayrıca mamaya havuçta kat bu dediklerimi uygula ve kuşları rahatsız etme 1 aya yumurtayı görürsün...
inşallahh

Geri