Karadeniz Pet

Kombi yardım

veysel boz

Meraklı Üye
iyi akşamlar bütün arkadaşlara biraz alakasız olacak ama bi sorum var.

Sığırın biri bu havada kurusun diye ıslak yorgan asmış 6 veya 7 den sanırım bende 2. kattayım yorganda eski yer döşeklerinden 20 kilo rahat var birde ıslak gavur ölüsü gibi vinç getirsen kaldıramazsın rüzgarla düşen yorgan benim kombinin bacasına geldi baca 30 35 derece eğik vidalandığı yerlerin bi kaçı kırılmış ben üstten şöyle bi baktım elimi falan koydum sıcak buhar gelmesi lazımdı zannedersem bir kaçak göremedim tabi profesyonel değilim bilemem de bi sıkıntı olur mu eğer içeri bi sızıntı gibi birşey söz konusuysa sıkıntı yaratır mı iyi akşamlar herkese

riske atma abi bi usta cağır

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
zaten çagıracamda hava buz bu geceyi atlatırmı diye bakıyorum

İstanbul için lodos var izmir için bilmiyorum o şekilde yatıp uyumak çok tehlikeli o bacalar çift kanatli olur hem temiz hava alır hemde kirli hava gönderir bence uyurken kapatin

bacalar çift sistemli çalıştığı için bir çatlak, sizin için çok büyük risk olabilir. temiz havaya atık hava karışırsa kombi sönebilir, gaz sıkışması olabilir. eğer hava çok soğuk değil ise hiç riske girmeyin.

Allah korusun zehirlenme doğal gazdan olmaz. Yanmış gaz yayılırsa ev içine sıkıntı oradan çıkıyor.
Kombi bacalıysa ve bacada delik oluşursa iş sakat.
Kombi hermetikse yanmış gaz iç bacadan çıkıyor, dış bacadan temiz hava geliyor. Bir nebze daha avantajlı.
Kombinin olduğu bölümün kapasını kapatın, pencerelerini açık bırakın.

Allah korusun zehirlenme doğal gazdan olmaz. Yanmış gaz yayılırsa ev içine sıkıntı oradan çıkıyor.
Kombi bacalıysa ve bacada delik oluşursa iş sakat.
Kombi hermetikse yanmış gaz iç bacadan çıkıyor, dış bacadan temiz hava geliyor. Bir nebze daha avantajlı.
Kombinin olduğu bölümün kapasını kapatın, pencerelerini açık bırakın.

Düşüncen için sağol abi kombi balkonda bugün baktım yapabilcekmiyim diye vidalarını söktüm oturttum tırnaklarına tekrar taktım eski halina döndü doğalgazcı kombi balkonda olduğu için bacada hala duruyorsa düşmemişse sıkıntı olmaz dedi yinede müsait bi zamanında gelip bakıcak

Boylelerine papuc birakmayin hukukn hakkinizi arayin bu sigirlara ayar oluyorum

Geri