Karadeniz Pet

Komşumun kedisi kabusum oldu tırmanmış balkonuma

• Konbuyu başlatan Boncuk BONCUK
  • Başlangıç tarihi
Iste bendde aranizdaki yanlis anlasmayi cozim dedim ben yanlis anlasildim :) nesse hayirlisi olsun iyi geceler diliyorum size

Valla öyle neyse hayirlisi
Konu sahibi acisinin tazeligi sebebiyle alingan bu sebepten birbirimizi anlayamadik saglik olsun
Sonuçta önemli olan niyet....
İyi geceler:)

Evde olmadığınız zamanlarda kuşun oldugu odanın kapısını kapalı tedbir amaçlı balkonunda kapısını kapalı tutarsanız hiçbirşey olmaz

hocam şimdi şöyle benim olduğum zamanlarda da kedi giriyor mur-tfakta pencere havlandırmaya bakıyor kedi sürekli teyakuz halinde banyo wc havalandırmasından bile tırmandı keşke başta anlatsaydım olanları şimdi banyo wc nin oraya ben demit yaptırdım tamamen kapattım ama daha 1 yada 2 saat önce kedi gene balkondaydı kendim varken bile korkuyorum evin mimarisi biraz farklı eski konya evleri o yüzden tam izah edemiyorum

Soyle birsey aklima geldi altinda bisey olmayan yuksek bir yere kafesi assaniz en azndan zarar veremez ama kusun gormesi korkmasina yeterli

hocam şimdi şöyle benim olduğum zamanlarda da kedi giriyor mur-tfakta pencere havlandırmaya bakıyor kedi sürekli teyakuz halinde banyo wc havalandırmasından bile tırmandı keşke başta anlatsaydım olanları şimdi banyo wc nin oraya ben demit yaptırdım tamamen kapattım ama daha 1 yada 2 saat önce kedi gene balkondaydı kendim varken bile korkuyorum evin mimarisi biraz farklı eski konya evleri o yüzden tam izah edemiyorum

eski konya evi nası yaa kerpic mi ?

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hyır kerpiç değil normalde 4 oda var kapatınca iki oda oluyo arada tahta kapılar yerine çok kalın plastikden açılır kapanır kapılar var salon açınca kapıları o plastik perde gibi bişey tek kapatınca iki oda oluyor yatak odası ve çocuk odasıda aynı şekilde kapıyı kapatsan bile perdenin altından girer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:30 --

Soyle birsey aklima geldi altinda bisey olmayan yuksek bir yere kafesi assaniz en azndan zarar veremez ama kusun gormesi korkmasina yeterli

kafesi yükseğe mi asıcam pazartesi dönüşte eve geldiğimde deneyeyim aslında eskiden sanırım bebek beşiği kurmak için yapılmış demirler var tavanda orayada olabilir bakın konuştukça neler çıktı

valla dua et hirsiz girmesin evine

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hırsız girmiş komşulara daha önce ama şükür bende öyle bi şey olmadı daha çalacak bişeyde bulamaz zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:35 --

dış kapım çelik Allaha şükür

hyır kerpiç değil normalde 4 oda var kapatınca iki oda oluyo arada tahta kapılar yerine çok kalın plastikden açılır kapanır kapılar var salon açınca kapıları o plastik perde gibi bişey tek kapatınca iki oda oluyor yatak odası ve çocuk odasıda aynı şekilde kapıyı kapatsan bile perdenin altından girer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:30 --

kafesi yükseğe mi asıcam pazartesi dönüşte eve geldiğimde deneyeyim aslında eskiden sanırım bebek beşiği kurmak için yapılmış demirler var tavanda orayada olabilir bakın konuştukça neler çıktı

Eski evlerin cogunda vardir besik icin cengel ama kafese cok guvenme tabanini telle saglamlastir bence tavana asinca tabani dusmesin

Haklısınız ya ben kafesede dikkat etmeliyim olmazsa yenisini alırım kafesin

Geri