Karadeniz Pet

Konuşacak mı ?

Konuşur merak etmeyin. Baslangicta siz ogrenecegi kadar kelimeleri tekrarlayın. 3 5 kelimeyle devam edin o öğrenene kadar. Zaten 5 kelime ogrendikten sonra herseyi otomatik kapmaya başlıyor zamanla :) Sizin kuşunuz baya oyuncu olacak sanırım ilgiyi eksik etmeyin :)

Konuşur merak etmeyin. Baslangicta siz ogrenecegi kadar kelimeleri tekrarlayın. 3 5 kelimeyle devam edin o öğrenene kadar. Zaten 5 kelime ogrendikten sonra herseyi otomatik kapmaya başlıyor zamanla :) Sizin kuşunuz baya oyuncu olacak sanırım ilgiyi eksik etmeyin :)
Teşekkürler 2.5 haftadır sabit kelimedeyiz inşallah konuşur çok hevesliyiz ama bilemiyoruz inşallah olur. İnanılmaz oyuncu uçmayı sevmeyen bir kuş ama her yere yürüyerek gitmeyi tercih ediyor :)

Aynı kelimeyi sürekli aynı frekanslarda aynı tonlarda söylerseniz daha çabuk öğrenir.Konuşmaya başlayınca kartal goool gooll demeyi öğretin.:)
İnşallah hocam cicikuşu bi desin kadrodan başlayıp Kartal gol gol diyene kadar devam inşallah ismini de Cenk tosundan tosun koyduk :D tosun paşa diye seviyoruz bakalım inşallah forma bile yaptırırız bu gidişle :D peki tamam abartmıyorum :)

Güncelleme: cicikuş demesini beklerken zilin sesini taklit etmeye başladı. Her taklidinde kapıyı açmaya gidiyoruz :D

ötmeyi seviyor :D o durum çok fena :D bizim ki de bi yerlere vurup tık tık sesi çıkarıyor. Canı isterse kim o diyo. Anlıyoruz kapı olmadığını.Ama istemezse kapıya gidiyoruz :D Bazen de o yapıyor diye kapıya gitmiyoruz. Kapı çalıyor oluyor :D biz de zil pek kullanılmadığı için tık tık öğrenmiş :D Allah yardımcınız olsun :D kapı yolları taştan :D Bu kuş çıkardı beni baştan şakılarıyla kapılara bekliyoruz sizleri :D

ötmeyi seviyor :D o durum çok fena :D bizim ki de bi yerlere vurup tık tık sesi çıkarıyor. Canı isterse kim o diyo. Anlıyoruz kapı olmadığını.Ama istemezse kapıya gidiyoruz :D Bazen de o yapıyor diye kapıya gitmiyoruz. Kapı çalıyor oluyor :D biz de zil pek kullanılmadığı için tık tık öğrenmiş :D Allah yardımcınız olsun :D kapı yolları taştan :D Bu kuş çıkardı beni baştan şakılarıyla kapılara bekliyoruz sizleri :D
Ahahah çok teşekkürler yorumunuz için :D baya gerçekçi yapıyor sesi ya ilginç :D konuşması yakın mıdır taklit etmeyi başardığına göre :D

Bence zaten konuşacak ama üşeniyor.Taklit daha kolayına geliyor sankş :) Siz çalışmaları bırakmayın. Belki cici kuşu sevmemiştir. Başka bir kelime deneyin :D Beşiktaş falan :p

Şımpinyon bişektaş.

Bence zaten konuşacak ama üşeniyor.Taklit daha kolayına geliyor sankş :) Siz çalışmaları bırakmayın. Belki cici kuşu sevmemiştir. Başka bir kelime deneyin :D Beşiktaş falan :p
Bu kadar uğraştan sonra başka kelime yıldırmasın onu :D çünkü çok çabalıyor garip garip sesler çıkarıyor falan :D

Cicikuş desin hemen ardından geçiş yapıyoruz şımpın beşik dese bile kabul artık :D
Kuşunuzun konuşuyor mu acaba dediğiniz anda sesini kaydedin daha sonra dinleyin daha net anlaşılıyor, ben öyle anladım konuştuğunu çok net bir şekilde cici kuş hanimiş benim güzel kuşum diyordu :D daha sonra kelimeler çoğaldı tabi.

Kuşunuzun konuşuyor mu acaba dediğiniz anda sesini kaydedin daha sonra dinleyin daha net anlaşılıyor, ben öyle anladım konuştuğunu çok net bir şekilde cici kuş hanimiş benim güzel kuşum diyordu :D daha sonra kelimeler çoğaldı tabi.
Valla o kadar çok ses çıkarıyor ki hepsinde konuşuyor sanıyorum ben :D

Geri