petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şirin konuşacak mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gamze USLU tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Gamze USLU

Arkadaşlar bikaç gündür kuşu konuşturmak için taktikler yapıyorum . Tek bi kelimeyi hedef aldım . aynayı kullanarak parmağıma aldım ve 15 dk dır kuşu yüzüme yaklaştırıp kelimeyi sakin şekilde sürekli tekrar ediyorum . 15 dk sonra elimden uçtu kafesine kondu . bişiler vıgırdanıyo kendi kendine . bu pratik demek mi ? Konuscak mı

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    İlerlemeler var demekki en başta basit kelimeler öğretin şıkıdım aşkım cicikuş gibi.. ilgilenirseniz konuşur

3. Gamze USLU

Neredeyse 7/24 ilgileniyorum . Ve evde sürekli aşkım diye dolaşıyorum . hatta okadar abarttımki konu komsu yanlıs anlıcak yakında aşkım diye diye :D

4. Fatih ÇETİNER

konuşur konuşurr..günün aynı saatlerinde pratik yapmaız faydanıza olur..sabahları daha etkili olur

Sayfayı Paylaş