petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

konuşma eğitimi için Gec'mi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Orhann tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Emre Orhann

M.kuşum 4 aylık 2 aydır bende geldiği günden beri cicikuş soyluyoruz bize çok alıştı omuzumdan inmiyor son 1 aydır elime kur yapıp kafasını sallıyor değişik sesler çıkarıyor dinlenirken ve kafasını tüylerinin arasına koyduğunda değişik gicırtılı ve karıncali sesler çıkarıyor konuşma eğitimi için geç mi kaldım hâlâ vaktim varmı cevap veren herkese teşekkür ederim

2. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    geç değil.
    Bugün yarın ilk kelimeyi duyarsınız.
    Tam zamanı

3. Emre Orhann

Teşekkür ederim bide kuşa oyuncak vereyim mi konuşmasını etkiler mi

4. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    ayna takma bol bol ilgilen özellikle sabah ilk uyandıkları zaman eğer konuşabilirsen kuşla hemen geri dönüşünü alırsın kısa zamanda konuşur. Önceleri ne dediğini tam anlamasan da aynı kelimeyi söyleye söyleye netleşir konuşması.

5. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    ben ayna kullanmadım ancak bir oyuncak taktım.
    plastik anahtarlık gibi " şahsi fikrimdir onun sanki konuşmaya yardımı oldu"
    Onla sohbet ediyor çünkü

6. Emre Orhann

cevap veren arkadaslara teşekkür ederim oyuncağı kafese geri bırakıcam sabahta elinden geldiği kadar tekrar yapacam

7. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Ne kadar cok ilgilenirseniz o kadar cabuk orenir brn 1 aylikken yuvaligimdan aldim obur odaya suan 1.5 2 ayliga yakin mirildanio artik kizidiginda cicikus dior ewdekilet gunduz ilgilenio bende gece gelip ilgileniom yaklasik gunde 3.4 saat konustrmya calisioruz:) fazlada salmayin yerinde durmuolar cikmak icin cildiriolar kafesten:)

8. Emre Orhann

Teşekkür ederim ben günde 1 saat uğraşıyordumkonuşması için kuşu sıkmamak için bunu 3 saate çıkaracağım

9. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Faydasini gorursunuz kus siklmaz size ihtiyaci var nede olsa

10. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    foto atın belki siz yaşını küçük sanıp kuş daha büyüktür bir bakalım ben çok gördüm sahibi 2-4 aylık diye bilip aslında 1-1.5 yaşında olan kuşu :)

11. Emre Orhann

Bunlar 1,5 ay önceki fotografi

img499.yukle.tc/image.php?id=9920141013_142709.jpg
    img499.yukle.tc/image.php?id=9028aa.jpg

12. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    doğrudur yavru kuş konuşturma bazı kuşlar konuşur bazıları hiç konuşamaz karakterine bağlı ama siz her gün konuşun kuşla konuşmaya başlayabilir geç değil yani.

13. Emre Orhann

Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş