Karadeniz Pet

konuşma eğitimi için Gec'mi.

• Konbuyu başlatan Emre Orhann
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Orhann

Guest
M.kuşum 4 aylık 2 aydır bende geldiği günden beri cicikuş soyluyoruz bize çok alıştı omuzumdan inmiyor son 1 aydır elime kur yapıp kafasını sallıyor değişik sesler çıkarıyor dinlenirken ve kafasını tüylerinin arasına koyduğunda değişik gicırtılı ve karıncali sesler çıkarıyor konuşma eğitimi için geç mi kaldım hâlâ vaktim varmı cevap veren herkese teşekkür ederim

geç değil.
Bugün yarın ilk kelimeyi duyarsınız.
Tam zamanı

ayna takma bol bol ilgilen özellikle sabah ilk uyandıkları zaman eğer konuşabilirsen kuşla hemen geri dönüşünü alırsın kısa zamanda konuşur. Önceleri ne dediğini tam anlamasan da aynı kelimeyi söyleye söyleye netleşir konuşması.

ben ayna kullanmadım ancak bir oyuncak taktım.
plastik anahtarlık gibi " şahsi fikrimdir onun sanki konuşmaya yardımı oldu"
Onla sohbet ediyor çünkü

cevap veren arkadaslara teşekkür ederim oyuncağı kafese geri bırakıcam sabahta elinden geldiği kadar tekrar yapacam

Ne kadar cok ilgilenirseniz o kadar cabuk orenir brn 1 aylikken yuvaligimdan aldim obur odaya suan 1.5 2 ayliga yakin mirildanio artik kizidiginda cicikus dior ewdekilet gunduz ilgilenio bende gece gelip ilgileniom yaklasik gunde 3.4 saat konustrmya calisioruz:) fazlada salmayin yerinde durmuolar cikmak icin cildiriolar kafesten:)

Ne kadar cok ilgilenirseniz o kadar cabuk orenir brn 1 aylikken yuvaligimdan aldim obur odaya suan 1.5 2 ayliga yakin mirildanio artik kizidiginda cicikus dior ewdekilet gunduz ilgilenio bende gece gelip ilgileniom yaklasik gunde 3.4 saat konustrmya calisioruz:) fazlada salmayin yerinde durmuolar cikmak icin cildiriolar kafesten:)

Teşekkür ederim ben günde 1 saat uğraşıyordumkonuşması için kuşu sıkmamak için bunu 3 saate çıkaracağım

Faydasini gorursunuz kus siklmaz size ihtiyaci var nede olsa

foto atın belki siz yaşını küçük sanıp kuş daha büyüktür bir bakalım ben çok gördüm sahibi 2-4 aylık diye bilip aslında 1-1.5 yaşında olan kuşu :)

foto atın belki siz yaşını küçük sanıp kuş daha büyüktür bir bakalım ben çok gördüm sahibi 2-4 aylık diye bilip aslında 1-1.5 yaşında olan kuşu :)

Bunlar 1,5 ay önceki fotografi

img499.yukle.tc/image.php?id=9920141013_142709.jpg
img499.yukle.tc/image.php?id=9028aa.jpg

doğrudur yavru kuş konuşturma bazı kuşlar konuşur bazıları hiç konuşamaz karakterine bağlı ama siz her gün konuşun kuşla konuşmaya başlayabilir geç değil yani.

Geri