Karadeniz Pet

Kordon Kafes Kampanyası 11-20 Şubat Tarihleri Arası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
KAMPANYA SONA ERMISTIR.. GOSTERMIS OLDUGUNUZ YOGUN ILGIDEN DOLAYI TESEKKUR EDERIZ.. YENI KAMPANYALARDA GORUSMEK UZERE..

Kordon Kafes

MaşAllah hayırlı satışlar olsun.

hayırlı satışlar...
Ayaklı Çiftehane (Akıllı Yemlik)

20,00 TL

Fiyat : 20,00TL
Ürün Kodu : 0058
Ölçüler : 64x39x31
64x39x31 ölçülerinde, 4 kapı, 2 Akıllı yemlik kapısı, ortadan bölünebilir, paslanmaz malzemeden imal edilmiş çekmeceli ve üst üste kat eklenebilir, çiftehane modeli. Yemlik ve tünekler fiyata dahil değildir

BU ÜRÜNÜN FİYATI AYNI MI ? TEK ALIM YOK MU ?

hayırlı satışlar...
Ayaklı Çiftehane (Akıllı Yemlik)

20,00 TL

Fiyat : 20,00TL
Ürün Kodu : 0058
Ölçüler : 64x39x31
64x39x31 ölçülerinde, 4 kapı, 2 Akıllı yemlik kapısı, ortadan bölünebilir, paslanmaz malzemeden imal edilmiş çekmeceli ve üst üste kat eklenebilir, çiftehane modeli. Yemlik ve tünekler fiyata dahil değildir

BU ÜRÜNÜN FİYATI AYNI MI ? TEK ALIM YOK MU ?

Ben de sordum tekli alımlarda fiyat daha da pahalı olurmuş usta..

Son düzenleme:
fiyatlar gayet uygun ama bu kampanya üreticilerin çok işine yarar ama hobiciye gelmez heralde..Gerçi tek alımda fazla bi fiyat farkı olmaz..Gayet uygun fiyatlar çünki..

Arkadaşlar fiyatla sitenize özel çok çok uygun

kampanya için teşekkürler...fiyatlarda güzel ama bana hitap etmiyor...ilerde bu işin ticaretini yapmaya karar verirsem olabilir ama şu anda benim işime yaramıyor bu kampanya maalesef...zaten sitenizde fiyat yazmışsınız ama en az 10 adet alımı diye bir ibare de yok...sizin kampanya da sanırım box kafeslerle ilgili...
madem siteye özel kampanya başlattınız,o zaman adet ve fiyat kısıtlaması getirmeyiniz...isteyen istediği kadar alsın...çok alımlarda da özel bir fiyat uygalayın ama benim gibi adet alacaklar anca uzaktan bakıyoruz...bize hitap etmiyor...sizden ricam kampanyayı tekrar gözden geçirmeniz...2 kişiye satma yerine 10 kişiye satın kendinize müşteri kazandırın...lütfen adet alımları konusunu yeniden değerlendirin...ortak bir yol bulalım ve buradaki herkes alış veriş yapabilsin sizden...saygılar...hayırlı işler...

kampanya için teşekkürler...fiyatlarda güzel ama bana hitap etmiyor...ilerde bu işin ticaretini yapmaya karar verirsem olabilir ama şu anda benim işime yaramıyor bu kampanya maalesef...zaten sitenizde fiyat yazmışsınız ama en az 10 adet alımı diye bir ibare de yok...sizin kampanya da sanırım box kafeslerle ilgili...
madem siteye özel kampanya başlattınız,o zaman adet ve fiyat kısıtlaması getirmeyiniz...isteyen istediği kadar alsın...çok alımlarda da özel bir fiyat uygalayın ama benim gibi adet alacaklar anca uzaktan bakıyoruz...bize hitap etmiyor...sizden ricam kampanyayı tekrar gözden geçirmeniz...2 kişiye satma yerine 10 kişiye satın kendinize müşteri kazandırın...lütfen adet alımları konusunu yeniden değerlendirin...ortak bir yol bulalım ve buradaki herkes alış veriş yapabilsin sizden...saygılar...hayırlı işler...

Evet katılıyorum biz şimdi 5kişiyi on kişiyi bulamıyz kardeş site daha yeni herkes profosyonel ihtiyaçları yok kiminin zevki farklı ben 5 katlı için 2 kişi buldum benle bilrikte bize bir kıyak yaparsan alalım :)

Murat Hocam size katılıyorum. Özellikle evde üretim yapan 1 veya 2 çifti bulunan arkadaşlar ne yazık ki kampanyadan yararlanamıyor. Sitemize özel adet kısıtlamasının olmayacağı bir kampanya düzenlenirse daha faydalı olacağını düşünüyorum. Üstelik daha çok satış yapmış olurlar...

ben sabah sipariş verim 5 katlı boks salma ve aksesuar ürünler bgün yarın yola çıkar cumya elde olzak inşallah

alınması gereken sayı miktarı neise okadr aldım600 tl tuttu aksesuar filan aldım

Murat Hocam size katılıyorum. Özellikle evde üretim yapan 1 veya 2 çifti bulunan arkadaşlar ne yazık ki kampanyadan yararlanamıyor. Sitemize özel adet kısıtlamasının olmayacağı bir kampanya düzenlenirse daha faydalı olacağını düşünüyorum. Üstelik daha çok satış yapmış olurlar...

Evet aynen öyle Misal ben :) 1 çift kusum var :) 5li kafes istiyorum bir arakdaş buldum geriye 3 kişi yok :) alacak olursa bizimle geçsin irtibata alalım

Konu Günceldir

Kampanya Bitimine Son 2 Gün Kaldı !!! Bu Fırsatı Kaçırmayın !!!

Konu Günceldir

Kampanya Bitimine Son 2 Gün Kaldı !!! Bu Fırsatı Kaçırmayın !!!

bize bir faydası yok...kaçırsak ne olur...örnek kafes almak istiyoruz ama en az 10 adet almamız gerekiyor...ne yapalım 10 kafesi...bence bu kampanyadan gökhan dışında kimse faydalanmadı...herkes adet alacak o yuzden başka bir alternatif bulmak lazım !...

Arkadaşlar benim anladığım kadarı ile bu kampanyadan kimse faydalanamadı...firma yetkilisine gönderdiğimiz mesajlarda bir işe yaramadı...kampanyada bir değişiklik olmadı...farklı altarnatifler aramalıyız...bu konuda bir fikri olan var mı ?

Arkadaşlar benim anladığım kadarı ile bu kampanyadan kimse faydalanamadı...firma yetkilisine gönderdiğimiz mesajlarda bir işe yaramadı...kampanyada bir değişiklik olmadı...farklı altarnatifler aramalıyız...bu konuda bir fikri olan var mı ?

murat abi haklısın bu kampanya kimseye yaramadı ama inan işine yarıcak kafes veya aksesuarları internettende cok rahat bulabilirsin ben araştırıyorum buluyorum abi internet elimizin altındayken kim tutar bizi :)

bgün siparişlerim geldi.bi koli hariç onuda yarın alıcam ufak tefek sıkıntılar var onlarda önemli değil.dahada alıcam malzeme halimbeyden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...