petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Korku sorunu!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren ERDEM tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Eren ERDEM

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce çift kuşumun erkeği ölmüştü. İki gündürse geriye kalan tek dişi en ufak hareketimizden korkup kafesin içinde korkudan çıldırıyor. ölen erkekten hastalık bulaşmış olma ihtimali yüzünden diğer erkeğin yanına da koymuyorum bir süreliğine.

Sizce ne yapmalıyım?

2. Eren ERDEM

Kuşun gözü kapalı çıkmış ancak bu şuan gözünü kısmış olmasıyla alakalı. Normalde korkması dışında çok hareketli bir kuş.

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa götür kendine bir eş seçsin

4. Eren ERDEM

Evdeki erkek kuşla eş olmazlarsa zaten eş alacağım. Ancak bu kadar korkmasını anlamıyorum ben. Daha önce korkmayan kuş odada biri ayağa kalktığında korkudan çıldırıyor.

5. Eren ERDEM

Yok mu başka cevap verecek arkadaş

6. uçan kuş

erkek kuş öldüğünden dolayı üzüntüden korkuyo olabilir ama bence ilerde alışır

7. Eren ERDEM

Umarım geçici bir korkudur. Çünkü kafesin demirlerine kanatlarını çarpıp kırmasından korkuyorum artık.

8. aleynaa

aleynaa Guest

Erkek kuşun ölümünden sizi sorumlu tutuyordur belki bu yuzden ona zarar vereceğinizden korkuyor olabilir ..

9. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    erkek kuşun ölümünden sonra güveni zedelenmiş olabilir hayvan da olsa duyguları var sonuçta...Tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır ama bence zamana ihtiyacı var kuşunuzun..

10. Eren ERDEM

İlginç bir yaklaşım. Ölü kuşu kafesten alan da bendim. O sebepten korkmuş olabilir.

Sayfayı Paylaş