petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kronik çiftleşmeme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

Yerli,çek,jumbo,pakistan gibi iki farklı cinsin birbiriyle eş tuttuktan sonra çiftleşmelerinde bir sorun oluyormu?
    Yerli dişi- erkek çek eş ve 2.kızışmaları ama bir türlü çiftleştiremiyorum acaba ikiside yerli yada çekmi olmalıydı.

2. Hakan VATANSEVER

Beğenileri:
    0
    Bendede 2 ingiliz var kızgın olmalarına ragmen çiftleşmiyorlar ne yapmamız gerek acaba :/

3. Duranettin ERAYDIN

mevsimdenmi acaba demiştim ama milletinki patır patır yumurtluyor eş tutuncada insan çiftleşmiyor diye ayıramıyor ayırsan bile ayırdıklarına yeniden eş almak lazım yavru almadan nüfus artacak durup dururken olmuyor öyle.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bir sorun olmaz benim de dişi yerli erkek çek. Sizin dişi kuşunuz size gelmeden önce baya hırpalanmış etkisi olabilir

5. Duranettin ERAYDIN

Doğrudur petshoptan almanın negatif etkisi uzun sürüyor.

mobilden

6. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    Uyguladığız bakımdan kaynaklanıyordur kızgınlaşan her çift yavrular

7. Duranettin ERAYDIN

Ne alakası var bakımla benden iyi bakan varsa çıksın söylesin.

8. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    pek sorun olcağını sanmıyorum bendede jumboyla yerli çift var bir sıkıntı yok . mevsimle alakası yoktur yer sıcaksa yerleri uygunsa bakımda sıkıntı yoksa elbet gelcektir sabır

Sayfayı Paylaş