Karadeniz Pet

kuluçka sorunu bi bakar mısınız... ???

bomotoy

Meraklı Üye
sa herkese, dişi muhabbet kuşum yumurtladı 2 yumurta yaptı yarın 3 gelicek dün gece dışarıdaydım eve geldiğim de dişi muhabbet kuşu dışarıdaydı yumurtalara gündüzleri yatıyor çok gece dışarıda görüyorum sanırım yumurtalar boş çıkar 1-2 saat kalktımı yumurtalar soğur embiryolar ölür diye okumuştum biraz yardımcı olur musunuz ?

sa herkese, dişi muhabbet kuşum yumurtladı 2 yumurta yaptı yarın 3 gelicek dün gece dışarıdaydım eve geldiğim de dişi muhabbet kuşu dışarıdaydı yumurtalara gündüzleri yatıyor çok gece dışarıda görüyorum sanırım yumurtalar boş çıkar 1-2 saat kalktımı yumurtalar soğur embiryolar ölür diye okumuştum biraz yardımcı olur musunuz ?

yumurta dişinizin ilk yumurtası ise boş olma ihtimali yüksek genelde dişiler kuluçka esnasında dışarıya erkek beslemiyorsa yemlenmek ve dışkısını yapmak amacıyla çıkar buda saatlerce sürmez tabi...

ilk yumurtası. 6 aylıkken dışarıda yakaladım yavruydu yeni eş aldım çiftleştiklerini gördüm de uzun sürmedi pek ama gündüzleri sürekli yatıyor yumurtaya gece yatmıyor galiba.. çünkü dışarıda tünekte görüyorum..

ilk yumurtası. 6 aylıkken dışarıda yakaladım yavruydu yeni eş aldım çiftleştiklerini gördüm de uzun sürmedi pek ama gündüzleri sürekli yatıyor yumurtaya gece yatmıyor galiba.. çünkü dışarıda tünekte görüyorum..

İlk yumurta ise boş çıkma ihtimali yüksek isterseniz dişiyi rahatsız etmeden yumurta kontrolü yapabilirsiniz boş veya dolu olup olmadığı konusunda

onu yapıcam ilk yumurtası 2 ağustos da yaptı 5 gün oldu sanırım.. peki yumurtayı çıplak elle tuttupum zaman kırmasın yumurtayı veya yatmaktan vazgeçmesin. ?

Geri