Karadeniz Pet

kuluçkaya devam

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlardişi kusum 7 yumurta yapmısdı bosdu ve ilk kuluckaydı son kalan yumurtaları dun sabah aldım ve dişiyi ayırdım bugun tekrar kafesine koydum fakat hala yumurta varmıs gıbı kuluckaya yatıyor bos talasın ustune neden böle yapıyor yardımcı olurmusunuz lütfen neyapmam gerekiyor

sadece bir fikir talasi degistirdiniz mi belki kokusu sinmis olabilir

Yuvalığı belirli bir süre çıkarın temizleyin.dinlensin..sonra yine takarsınız..

yeni talaş koydum temizledim yuvalıgı fakat takılı hala içine girip yatıyor

bu kadar hızlı sorun yaratmaz mı erkegim azgın her yerle çiftleşiyor olabilir .d

Zamanla ikar yumurta arar 1-2 gune cikar

Yeni kuluçka hazırlığı olabilir

Yeni kuluçka hazırlığı bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:20 -->-> Daha önceki mesaj 07:18 --

İstambul bağcılar civarından satılık çift alınır satan varsaarkadaşlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

teşekkürler erkegim cok hızlı çiftleşmiş olabilir teşekkürler 2 seferde inş boş olmaz yumurtalar cıkarsa yorum yapanlara teşekkürler

teşekkürler erkegim cok hızlı çiftleşmiş olabilir teşekkürler 2 seferde inş boş olmaz yumurtalar cıkarsa yorum yapanlara teşekkürler
Büyük ihtimalle yeni kuluçka hazırlığı. Yuvalığı çıkarırsanız eğer tekrar yumurtlarsa bu sefer daha kötü olabilir durumu. Şimdilik kalsın. eğer birkaç güne hareketlilik olmazsa dişinin dinlenmesi için yuvalığı 1 haftalığına çıkarabilirsiniz.

Büyük ihtimalle yeni kuluçka hazırlığı. Yuvalığı çıkarırsanız eğer tekrar yumurtlarsa bu sefer daha kötü olabilir durumu. Şimdilik kalsın. eğer birkaç güne hareketlilik olmazsa dişinin dinlenmesi için yuvalığı 1 haftalığına çıkarabilirsiniz.

yorumun için teşekkür yuvalıgı cıkarsamda dibe yapıyor ilk attıgımda yuva yokdu dibe yaptı yuvalık aldım devamını yuvalıga yapmısdı artık ne olcaksa olsun suan dışarda dişim erkegim cok hızlı cıftleşicegine inanıyorum heryerle çiftleşiyor busefer boş cıkacakmı bokalım 7 yumurtanın 7 sıde boscıkdı

yorumun için teşekkür yuvalıgı cıkarsamda dibe yapıyor ilk attıgımda yuva yokdu dibe yaptı yuvalık aldım devamını yuvalıga yapmısdı artık ne olcaksa olsun suan dışarda dişim erkegim cok hızlı cıftleşicegine inanıyorum heryerle çiftleşiyor busefer boş cıkacakmı bokalım 7 yumurtanın 7 sıde boscıkdı
O yüzden çıkarmayın derim bende. O zaman biraz daha sabır ve iyi gözlemleyin. Mama ve vitamin takviyesini devam ettirin. Özellikle dişi için önemli. Ama mamaya fazla havuç katmayın. Hatta nijer de. zaten kızgınlar belli ki.

Geri