Karadeniz Pet

Kuş hastamı anlayan arkadaşlardan YARDIM LÜTFEN

ErayEker

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar eger anlayan varsa yardjm edebilirmi bugun 1 tane muhabbet kusu aldim yavru olsun demistim 3 aylik dedi kuscu sol kanatinin cikis yerinde derisi gozukuyor kan yok ama pembelik var cok hareketli bir kus degil oylece duruyor cok nadir kipirdiyo hasta olabilirmi ? gerimi vermeliyim ilerde duzelirmi fotoraflarini atiyorum tsk ederim

Son düzenleme:
Abi geri ver bakamazsin ölür sonra çok uzulursun birde kus alırken kesinlikle canlı tügleri canlı poposunda diski olmasın birde

Iyi anliyomusun kardesim neyi olabilir bunun 3aylik diyemi boyle tühleri bilgi verirmisin

Ya diğer kuşlar ya da kendisi yolmuş kendini ama biraz değişik geldi bana kuş halsiz gibi hali var

Halsiz gibi bir hali var alismasinimi beklemeliyim anlamadim simdi aldik geri vermeyide kendime yediremem. Tuhleri daginik cikmis kuscu dedi yeni tuhleri cikicak falan cok sakin bir kus elimi kafese soktum korkmadi hic cok sakin duruyo internetten arastirdim baya ama kusta net bi hastalik belirtisi yok sadece halsiz duruyo

Halsiz gibi bir hali var alismasinimi beklemeliyim anlamadim simdi aldik geri vermeyide kendime yediremem. Tuhleri daginik cikmis kuscu dedi yeni tuhleri cikicak falan cok sakin bir kus elimi kafese soktum korkmadi hic cok sakin duruyo internetten arastirdim baya ama kusta net bi hastalik belirtisi yok sadece halsiz duruyo
Bugün geldiği için onun sessizliği yarından itibaren başlar ötmeye oynamaya ama kuşa yeterince bakilmamis gibi açıkçası ama sizin elinizde 2-3 haftaya toparlar kendini Avisol B var tüyler için alıp suyuna damlat tüyleri biraz canlanır

Sagol kardesim pazartesi gidip baska yerden ilaclarini aliyim toparlar kendini insallah daha kotu olmasinda. Bide hic su icmedi gormedim 4-5 saat izledim onu sekerli yemdende yemedi sadece yemini yiyo.üstünü örttüm belki uyur

Son düzenleme:
Sagol kardesim pazartesi gidip baska yerden ilaclarini aliyim toparlar kendini insallah daha kotu olmasinda. Bide hic su icmedi gormedim 4-5 saat izledim onu sekerli yemdende yemedi sadece yemini yiyo.üstünü örttüm belki uyur
Önemli degil. İhtiyaç duyduğun da yer içer dert etme

Bence hasta değil. Tüy mevsiminde. Biraz meyve, mama birazda vitamin toparlar gibi geldi bana. Gözleri maşallah cin gibi bakıyor.

bende pek bilmiyorum ama sanki kuşun kanatları kesilmiş gibi uzmanlar yorum atarsa bu konuda.

Kuşun kafesi küçük. Ayrıca tünekleri tahta olmalı.

Geri