petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş kafayı yedi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Emrah ÇETİN tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah ÇETİN

tünekte uyuması gereken hayvan gece ben ışığı kapatınca kafesin köşesine gidiyor, ayaklarıyla kafesin duvarlarına, gagasıyla tavana tutunup o şekilde uyuyor. anlam veremediğim bir durum :) yorumu olan var mı?

2. blackghost89

blackghost89 New Member

Beğenileri:
    0
    benim yavruyken dişi de öyle yapıyordu defalarca indiriyordum fakat gene çıkıyordu, kendi kendine tünekte uyumaya alıştı. İleride muhtemelen tünekte uyuyacaktır :)

3. Yusuf ŞANLI

Benim tum kuslar oyle yatiyor 7 side bende karismiyorum ole rahat ediyolar diye :)

4. Emrah ÇETİN

o öyle yapınca ben huzursuz oluyorum. tünekleri bile değiştirdim ahşap yaptım yine aynı :) neyse artık demek ki öyle rahat ediyor. teşekkürler yorumlar için

5. Yusuf ŞANLI

Ya bilmiyorum rahat ediyomu ama benmkiler 1 yildir ole uyuyor erkek bi kosede disi bi kosede :)

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafese alışamamış olabilir, yerini yadırgamış yada korkuyor kendini güvende hissetmiyor olabilir, kafesinizi biraz daha yükseğe koyabilir yada lambayı kapatınca 5-10dk gece lambası yakabilirsiniz.

7. Üsame Akdoğan

Üsame Akdoğan New Member

Beğenileri:
    0
    Benimkinin böyle bir sorunu yok şuan yatmışdır heralde kafasını omzuna koyup :D

8. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Böyle rahat edemezler gece lambası kullanın bir müddet

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfayı Paylaş