Karadeniz Pet

Kuş Konuşur ??

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Arkadaşlar 3 aylık bir muhabbet kuşumuz var kuş evcilleştirildi tam anlamıyla 1 ayda şimdi merak ettiğim Yavru muhabbet kuşumuz ne kadar sürede konuşur düzenli ilgi ve iletişimle ?? konu hakkında bilgi sahibi olan tecrübeli veya kuşu konuşan kuşu olan arkadaşların yardımlarını bekliyoruz.

Benim kuşum ilk kelimelerini 3 3.5 aylıkken söylemişti kendi yavrumdu 1 aylıkken ayırmıştım ve o günden itibaren ilgilenmiştim.. Sürekli konuşmasını istediğiniz kelimeleri tekrarlayın önce kısa kelimeler olsun daha sonra cümleler kurun.. sürekli ilgi istiyor konuşmak için.. Ben bu şekilde eğitmiştim bakalım başka büyüklerimiz küçüklerimiz ne cevap verecek

Benim kuşum ilk kelimelerini 3 3.5 aylıkken söylemişti kendi yavrumdu 1 aylıkken ayırmıştım ve o günden itibaren ilgilenmiştim.. Sürekli konuşmasını istediğiniz kelimeleri tekrarlayın önce kısa kelimeler olsun daha sonra cümleler kurun.. sürekli ilgi istiyor konuşmak için.. Ben bu şekilde eğitmiştim bakalım başka büyüklerimiz küçüklerimiz ne cevap verecek

Çok teşekkür ederim ilginize. Sorun şu kuşu 2 aylıkken aldım doğumdan itibaren birlikte değiliz kuşla sıkıntı olur mu yada konuşmasını etkiler mi bilmiyorum

Konuşmasında hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum geç kalınmış bir durum değil kendinize alıştırdıysanız size geliyorsa pekala da konuşabilir.. Hayırlısı olsun inşaallah konuşmaya yatkın bir muhabbet kuşudur

Konuşmasında hiçbir sıkıntı olacağını düşünmüyorum geç kalınmış bir durum değil kendinize alıştırdıysanız size geliyorsa pekala da konuşabilir.. Hayırlısı olsun inşaallah konuşmaya yatkın bir muhabbet kuşudur

umarım dediğiniz gibidir. Kuş neredeyse gelip benle yatıyor o derece alışmış bana yastığımda uyur hep parmağımla oynar falan. Şimdi bakalım konuşturmaya çalışıyoruz inş konuşturabiliriz :)

Geri