Karadeniz Pet

Kuş pazarından aldığım kuşlar (izmir)

• Konbuyu başlatan İsmail BAL
  • Başlangıç tarihi
İnşallah sağlıklı olur diğer ikisi yaptığınız büyük iş :)

ne kadar mükemmel bir insansınız... umarım kuşlar biran önce sağlıklı olurlar.

hayvan bakmak sevapmıdır bilmiyorum ama o adamların elinden kurtarmak sevaptır bence yazık ben kuşlarımı aldıgımda serce parmagımın 4/3 kadardı şimdi orta parmagımdan büyükler o hayvanlara yazık

sadece seni tebrık edıyorum başka diyecek bişeyim yok Allah senin gibi insanlardan razı olsun

mrb arkadaşlar ben sırf izmiri kuş pazarına-ordaki rezilliği vede üreticilerini görmek için kafes ne her türlü müştekimülatını yapan iş yeri--natürbird-çamdibi ne gittim-birazdan yazcam devamını gecekondoların üst katlarında 200-300 çifti yem almadan besleyen -semt pazarlarının bitiminde orda ne varsa marul yaprağı ıspanak artığı -lahana -ya ne diyim her türlü yeşilliği toplayıp çuvallara dolduranlarla konuştum ne yapıyosunuz bunları diye abi kuşcular çuvalına beş lira veriyolar dediler-az sonra yazcam midem kabardı

hayvan bakmak sevapmıdır bilmiyorum ama o adamların elinden kurtarmak sevaptır bence yazık ben kuşlarımı aldıgımda serce parmagımın 4/3 kadardı şimdi orta parmagımdan büyükler o hayvanlara yazık

Hayvanlara bakmak sevapların en büyüklerindendir.Hayvanlar Allahın sessiz kullarıdır.Hesap günü geldiklerinde onlar konuşcaklardır.

Tebrik ederim kardeşim...

Tabiki hayvanlara bakmak çok sevap,sokakta ki aç kedi köpekleri görünce içim sızlıyor,bazı pet shop lardaki kuşlar da.Sizin bu davranışınızı takdir ediyorum.

Davranışınız için tebrik ederim ... Ben bu durumda sizin kadar sakin olamazdım.. Yavrulara aspur verin, yanlarına bir kaç aylık başka bir yavru varsa o yavruyu da koyun ki ufaklıklar yemin suyun yerini öğrensinler, benim kendi yöntemim budur ve genelde işe yarar,suluk ve yem kafes tabanında olsun. Iyi niyetiniz için tekrar teşekkürler.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son durumu nasıl kuşların?

tekrar dan herkese çok teşekkürler.

son durumları gayet iyi yem mama su vitamin hepsini alıyorlar ayrıca sebze ve meyvelere de hayır demiyorlar. kafes de her geçen gün hareketleri artıyor ve artık tüneklere çıkıp yemi yemlik den yiyorlar. sanırım hayat mücadelesini kazandılar ama hala korkuyorlar o yüzden fazla tedirgin etmeden yem vb ihtiyaçlarını karşılıyorum

elimde kuşlar kaLmasın diye fiyatlar hep düşük .....

Geri