petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kus sesi dinletmek dogrumudur?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BburakK tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. BburakK

BburakK Guest

Merhabalar bi cift muhabbet kusum var onlara arada muhabbet kusu sesi dinletiyorum ve yerinde duramiyo acaba bu dogrumudur??

2. BburakK

BburakK Guest

Konu güncel.......

3. Gökhan YILDIZ

doğru da değil yanlış da değil sana kalmış ama bana göre iyi yapıyosun kuşlar kendini doğal ortamında hisseder

4. Sevtap DERİN

Arada dinlet kendilerini yalnız hissetmesinler. Dinletince fena coşuyorlar ama. :)

5. Mehmet ŞEKER

dinletebilirsin ama gerek var mı? :)

6. H. Mehmet YILDIZ

Kuş sesi yerine onları rahatlatıcı müzikler dinlet.

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

Katılıyorum. Biraz empati yapınca pek iyi bir fikir gibi gelmiyor. Düşünsenize ıssız bir adada bir başınızasınız, her gün saat başı insan sesleri geliyor ama ne gelen var ne giden... Kafa mı kalır...

8. Mehmet Gündoğdu

kuşunuz tek değilse bence gerek yok yanıdna cinsinden bir arkadaşı var yalnız değil sonuçta siz bilirsiniz yine

Sayfayı Paylaş