petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş taşıma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musti08 tarafından 30 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. musti08

musti08 New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba.
    kafesim yemim taşım kumum vb. her şeyim var sadece kuş eksik okulların kapanınca memlekete 1 aylıgına gidiceğim kuşu şimdi alırsam taşımak zorunda kalıcam taşırken heba olur diye korkuyorum memleketteki ortama alısıcak donus yolunda tekrar bozulucak ve yeni eve alışmaya çalışıcak ama kuşu çok istiyorum alsam yolculuk kötü mü olur ?

2. Kivim benim

Beğenileri:
    4
  3. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Olabilir insanlar bile böyle uzun yollarda mafoluyursa o güzelim kuş acaba nasıl bir hal alır :(

4. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    O zaman sabretcen

5. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    ithla kuşlar 10 saatlik yoldanda geliyorlar sorun taşımak değil taşıma çantasıyla rahat bir yolculuk gelirler hem yolda yorulcak değiller birazcık hırpalanırlar arabanın uyguladığı G kuvvetinden dolayı , asıl sorun alıştırman cok zor olur memlkeetine gidip geldikten sonra bunu yapasan daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş