petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuş taşima

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musti08 tarafından 5 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. musti08

musti08 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.
    40-45 gün önce yavru aldığım muhabbetim ve aldigimda yem kiramiyordu simdi yiyebiliyor kaç aylık olduğunu bilmiyorum o yüzden bunu yazdım tahminen 3 ay lik olabilir bu kuş 1200km lik yolu yaklaşık 13 15 saat arabayla gidebilir ?

2. Önder AYYILDIZ

Beğenileri:
    7
  3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Nasıl bir türkçe ile yazılmış zorla çözebildim.1200 km çok uzun.Gideceğin yol 13-15 saat yolsa,O yol kuş yüzünden 20 saat olacaktır.
    Birincisi suluk koyman gerek yolda giderken hepsi dökülecek mecburen biryerde durup suyunu ve yemini yemesini bekleyeceksin.Bu bakımdan biraz riskli bir iş.Eğer çevrende tanıdıkların varsa onlara hediye etmeni öneririm.

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    12 saat benimde gitmem gerekli bakalim kuslari birakmiycam hayirlisiyla kazasiz belasiz bitiririz insallah

Sayfayı Paylaş