Karadeniz Pet

Kuşçunun dediğine göre yumurta içeride kırılmış..

• Konbuyu başlatan Hasan Kılınç
  • Başlangıç tarihi
H

Hasan Kılınç

Guest
Merhaba arkadaşlar. Benim muhabbet kuşu ciftim var. Dişiyi dün yumurta olmasından süphelendiğim için kuşçuya getirdim. Gittiğimde yumurta olduğunu ama içerisinde kırılmış yumurtalarında olduğunu söyledi. Ben bu yumurta kabuklarını muhabbet kuşumun çıkarması için ne yapabilirim.

Veteriner bir çözüm bulabilir mi bu konuda (yani kastım ilaç tedavisi olur mu?) kuşçu iki gün yeşillik verip isal olduktan sonra bir hafta içinde atar bunu dene dedi. Sizce ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Böyle bir sorunla karşılaşan yok mu acaba ?

Çok ilginç. İlk defa duydum, bence kesinlikle veterinere götür. Belki yanlışlık vardır yada çözümü farklı olabilir.

Acaba İshal Filan Yapsan Faydası Olurmuki Veterinere Git Bencede Nasıl Kırılmiş :/

Amcamlar yumurtanın hayvanın içinde zar seklinde olduğu kabuk olmadığını ve o yüzden boyle bir şey imkânsız diyorlar.

Veteriner ise bana oldukça uzak.

İshal olduğu zaman yumurta kabuklarını atar dedi kuşçu. Eğer kabuk yoksa da yumurta çıkar sanırım. Bu aarada kusa yeşillik verdigim halde ishal olmuyor

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kimseye gitme kuş bölümü olan ve röngen cihazı bulunan bi veterinere götür..