petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşçunun dediğine göre yumurta içeride kırılmış..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hasan Kılınç tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Hasan Kılınç

Merhaba arkadaşlar. Benim muhabbet kuşu ciftim var. Dişiyi dün yumurta olmasından süphelendiğim için kuşçuya getirdim. Gittiğimde yumurta olduğunu ama içerisinde kırılmış yumurtalarında olduğunu söyledi. Ben bu yumurta kabuklarını muhabbet kuşumun çıkarması için ne yapabilirim.

Veteriner bir çözüm bulabilir mi bu konuda (yani kastım ilaç tedavisi olur mu?) kuşçu iki gün yeşillik verip isal olduktan sonra bir hafta içinde atar bunu dene dedi. Sizce ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

Böyle bir sorunla karşılaşan yok mu acaba ?

2. Hayvansever

Hayvansever New Member

Beğenileri:
    0
    Çok ilginç. İlk defa duydum, bence kesinlikle veterinere götür. Belki yanlışlık vardır yada çözümü farklı olabilir.

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Acaba İshal Filan Yapsan Faydası Olurmuki Veterinere Git Bencede Nasıl Kırılmiş :/

4. Hasan Kılınç

Amcamlar yumurtanın hayvanın içinde zar seklinde olduğu kabuk olmadığını ve o yüzden boyle bir şey imkânsız diyorlar.

Veteriner ise bana oldukça uzak.

İshal olduğu zaman yumurta kabuklarını atar dedi kuşçu. Eğer kabuk yoksa da yumurta çıkar sanırım. Bu aarada kusa yeşillik verdigim halde ishal olmuyor

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    kimseye gitme kuş bölümü olan ve röngen cihazı bulunan bi veterinere götür..

Sayfayı Paylaş