Karadeniz Pet

kuşda zehirlenme

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar arkadaşım rica etti kuşunda bir sorunvar petshopa götürmüş ya zehirlenmiş yada bi hastalığa yakalandı demiş sürekli kabarık duruyor yemyemesinde sıkıntı yok ne olmuş olabilir zehirlendiyse ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim bide ırkını söylerseniz sevinirim rengibana rainbow gibi geldi öylemi ? not kuş 2 yaşında
jJy1Q9.jpg

27JNEL.jpg

BXL6yV.jpg

ZN9Q9g.jpg

oQO8OQ.jpg

lYOrOB.jpg

VprXry.jpg

nPOmO5.jpg

vzj8jm.jpg

1PJDJY.jpg

Son düzenleme:
Çok tatlı bu kuş ya.Vitamin varsa hemen ver.Kaliteli yem kullan.EN ÖNEMLİSİ İLGİLEN.Eğer durum devam ederse veterinere götür hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

Nerde oturuyorsunuz.izmirdeyse tanıdığım veteriner var.Kuştan anlayan

kuş tek olduğu için çok ilgileniyor arkadaşım 10 kadar kelime söylüyor 4 5 gündür bu haldeymiş malesef istanbuldayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

yardım edebılecek yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

Guncellllll

Bence biraz üşütmüş olabilir.Irkı da çekoslavak sanırım.Çekoslavakların kuyruğu uzundur.Ve bu arada inanırmısınız bilmem ama benim erkeğin tıpatıp aynısı ırkı da aynı.Hiç farkları yok :).

valla bilmiyorum çok soğukdegil buralar cokda sıcak degil zehirlenme olabilirmi

Geri