Karadeniz Pet

Kuşları Ayırsam bi faydası olurmu ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Arkadaş benim erkek kuşum dişiye baya ilgili . Dişide yuvaya girip cikiyor ancak dişi boynunda daha yeni yeni noktalar cikti kafasinda tuy kokleri olustu hic bir sekilde kizisma yok . Ayri kafeslere ayirimmi kuslari bi yarari olurmu ?

Kuşlarınız ne kadardır beraberler şayet 1 aydır beraberseler ayırmayın derim ama 6 7 aydır beraberseler biraz ayırsanız faydasını görürsünüz. Maşaallah kuşlarınıza

Kuşlarınız ne kadardır beraberler şayet 1 aydır beraberseler ayırmayın derim ama 6 7 aydır beraberseler biraz ayırsanız faydasını görürsünüz. Maşaallah kuşlarınıza
Yusuf yaklasik 2-3 aydir beraberler . Ya zaten dişi daha kucuk galiba yuvaya ilgisi var ama kizişma yok . Ayirayimmi. Birde havuz kizistiriyomuydu

Havuç nijer bunların kızıştırıcı etkileri var. Kuşlarınızın fotoğrafları var ise bizimle paylaşırmısınız. 2 3 aydır beraberseler ben olsam ayırmaz sabrederdim ama kuşları da görmek lazım

havuç verin kızışması için ama küçükse tavsiye etmem ayırmayınhem zamanı gelince kızışacaktır hem yumurtalaması için kızışmasınada gerek yok diyor üstatlar birbirlrine ilgililerse ayırmayın sorun olmaz bide kuşunuz tüğde galiba vitamin takviyesi yapın

Geri