petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım anlaşamıyor ! yardım edin !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı yalçıncı tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Çağrı yalçıncı

file:///C:/Users/Bade/Desktop/1491627_1563521663873276_912832063_n.jpg

file:///C:/Users/Bade/Desktop/961304_1563520807206695_535035032_n.jpg

file:///C:/Users/Bade/Desktop/10152890_1563520847206691_1889339215_n.jpg

..mavi kuşum ela yı dişi olarak diğer kuşuma almıştım ama erkek çıktı ve yeni bir dişi aldım ama ikiside öldü ve bir tek ela kaldı. Ona yeni bir dişi aldım çok anlaşıyorlardı birbirlerine yem veriyor ve kaşıyorlardı ama uçarken birbirlerinin yanına gitmiyor koyunca geri uçuyorlardı .Bela küçüktü ve yavruları olsun istediğimden 10-11 aylık yeni bir dişiyle değiştim bu dişiyle sadece birbirlerine yem veriyorlar ve uçarken birbirlerinden asla ayrılmıyorlar hatta ela elimdeyken dila da elime konmaya çalışıp onu bırakmamı istiyor ama birbirlerine gagalarıyla vuruşuyorlar kavga ediyorlar gibi gözüküyor bence anlaşamıyorlar ne yapmalıyım yardım ederseniz.

Not:İlk foto belanın resmi

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    foto açılmıyor

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
  4. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Çok özür dilerim,tekerleme gibi bi konuyla ilk kez karşılaşıyorum,kafam çok karıştı ela bela dila :) :)

Şunu tavsiye edebilirim;
    Çifthane varsa onu kullan yoksa ayrı 2 ayrı kafeste birbirlerini görecek şekilde tut onları. Birbirlerini görsünler ama kavuşamasınlar,içleri erisin, bi hasretlik çeksinler :)
    Kuvvetle muhtemel bu alıştırmadan sonra işler yoluna girecektir.Kimyaları tutuyorsa tabi. Tutmazsa ela bela dila artık hangisiyse değiştirirsin :(

5. Çağrı yalçıncı

kopyalayıp üst aramaya yapıştırın açılıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

ben ne yapmalıyım kuşlar için

Sayfayı Paylaş