Karadeniz Pet

Kuşlarım Çiftleşmiyor

• Konbuyu başlatan Uqurbey13
  • Başlangıç tarihi
U

Uqurbey13

Guest
Erkek Sürekli Yaklasıyo Dişi İse Sürekli Yuvaya Giriyo Ötüyorlar Ama İş yok :) 1.5 Senedir Bende Kuslar
aB8WGQ.jpg
[/url][/IMG]

Y580NZ.jpg
[/url][/IMG]

8EWBd7.jpg
[/url][/IMG]

DkWZdv.jpg
[/url][/IMG]

Bu Arada Dişi Son Bir Ayda Aşırı Kilo aldı Erkek İse Bayağı Zayıfladı neden ciftlesmiyorlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

DkWZdv.jpg
[/url][/IMG]

senin dişinin popo kısmı şiş gibi geldi bana yuvalığada giriyorsa vardır belki yumurta birde salmayın kuşları enerjileri kendilerine kalsın bir bakın bakalım dişinin poposuna

Şişlik var Ustam zaten ama bi türlü ciftlesmediler

yağlanma var demişsin görmemişim orayı :) uçur bol bol kuşları o zaman suyunada limon damlat 2 3 damla yağlanma bitince yavrularlar heralde yağlanma engel diye biliyorum çiftleşmeye benimkilerde çiftleşmiyor dişi kızıştı iyiice

Rahaat durmuyolarki sürekli kafeste tırmanıyorlar

kuşlarınız yaglı arkadaşım kekiği kaynat cezvede 1 tatlı kaşıgı sularının içine karıştır ve içir 15 gün içinde kuşlarınız saz gibi olacaktır ama bir kez uygulayacaksın bu işlemi sulukta 3 gün kalacak kekik suyu

kuşlarınız yaglı arkadaşım kekiği kaynat cezvede 1 tatlı kaşıgı sularının içine karıştır ve içir 15 gün içinde kuşlarınız saz gibi olacaktır ama bir kez uygulayacaksın bu işlemi sulukta 3 gün kalacak kekik suyu

hocam nasıl yani kekiği kaynatacaz ne kadar atacaz onuda yazsanız :D 1 kere mi verecez onlara

her şeyi açık yazdım okumuomusunuz yoksa dalgasınamı soruosunuz ya anlamıorum kardeşim kekiği kaynattın 1 tatlı kaşığı koy kaynat cezvede ve süz daha sonra 1 tatlı kaşığı suyundan suluğun içine koy 3 gün sulukta kalsın ve daha sonra bir daha koyma bu işlem bir kez yap diede açıkca yazdım birdaha yazmam ii oku kardeş tmm kuşlar 15 gün içinde saz gibi olur yag falan kalmaz

Geri