petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serkann tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. serkann

serkann Guest

S.a Kolay gelsin yaklaşık 5 aydır muhabbet kuşlarım var dişinin cere rengine baklırsa kızışmız kuşlarımı izlediğim kadarıyla birbirlerini kaşıma erkeğin dişiye kusması birlikte ötüşmeleri erkek kuşum başını sallayıp acayip hareketler yapıyor dişiye gagalarını birbirine vuruyorlar yani (öpüşme) daha sonra ise ansızın dişi vuruyor erkek kuşa kafeste yuvalık gaga taşı mürekep balığı kemiği bazende dal darı salatalık haşlanmış yumurta ve bazende yeşillik veriyorum fakat bi türlü çiftleşmeyi gerçekleştiremedim cektiğim fotoğraflarıda göndereyim şimdiden çok tşk ederim yardımlarınız için..

2. Gökhan YILDIZ

yüksek bir yere as yani senin omuz hizasından yukarda olsun ve kuşlara yem su vermek haricinde ilgilenme gerisi gelir.

3. serkann

serkann Guest

kuşlarımın durumu nasıl erkeğin cere rengi çiftleşmeye nıyeti varmı acaba

4. Gökhan YILDIZ

tabiki var erkek herzaman çiftleşmek ister ama çiftleşme işi dişide biter dişi hazır değilse erkek ne yaparsa yapsın çiftleşmez sen dediklerimi uygula gerisi gelir.

5. serkann

serkann Guest

ALLAH razı uygularım ne zman randuman alırsam paylaşırım Çok saolun

6. serkann

serkann Guest

Son olarak erkek kuşum kuyrugunu aşağı yukarı kaldırıyor sanki nefesini kuyruğundan alıyormuş gibi
    solunum rahatsızlığından korkuyorum bizim memleketede kuşlardan anlayacak veteriner yok yardımlarınızı bekliyorum
    bu arada hastaymış gibi durmuyor neşeler hareketli ve yeminide güzel yiyor durgunluk veya halsizlik yada benzeri ters bi durum yok sadece kuyrukta o sorun var dişide yok

Sayfayı Paylaş