Karadeniz Pet

Kuşlarım Hakkında Bilgi İstiyorum

Mutlucan

Yeni Üye

Sarı tüylü erkek mavi beyaz olan dişi. Irkları nedir bunların ? Ve yavruları nasıl bir renk olur belli olur mu ?

1.5 2 yaşındamı ? :D O kadar küçükmü gösteriyor :) Şuan 9 veya 10 yaşında :) :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

Güncel++++++++++

Maşallah ayaklarına bakınca yaşlı olduğu belli oluyor ama kimse görünüşten direk tahmin edemez alınlarında yazmıyor sonuçta :D Dişinin göründüğü bir fotoğrafı paylaşırsan fikrini paylaşacaklar varsa daha emin konuşurlar. Çıkacak yavrular kuşların bileziği varsa daha net tahmin edilebilir diye biliyorum çünkü taşıdıkları kanla alakalı.

Bilezik derken ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

buda kızın fotoğrafı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

+++++++++++++++++++++++++++++++++++ kızın türü ney?

Kuşun nüfus cüzdanı olarak düşünebilirsin. Güncel de bir bilezik satış ilanı vardı gördün mü onu? İşte onları yavruyken kuşun ayağına takıyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:14 -->-> Daha önceki mesaj 14:12 --

Dişinin baştan kuyruğa tam görüntüsünü içeren bir foto lütfen :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:14 --

Bu fotodan yerli irisi gibi ben tam anlamam yalnız.

Kuşun nüfus cüzdanı olarak düşünebilirsin. Güncel de bir bilezik satış ilanı vardı gördün mü onu? İşte onları yavruyken kuşun ayağına takıyorlar.

Şuan yok malesef :D Yavruları olacak inşallah ama olmamasından da korkmuyor değilim. Bazı yumurtalar yada hepsi boş çıkıyor kronik olarak. Şuan 4 tane var ve yumurtalarda kararma v.s v.s yok. Işık tutupta bakmadım. Eğer yavruları olursa bilezik takmak şart mı yoksa gerek te yokmu yani çok önemli bir şey mi ?

Bilezik konusuyla üreticiler ilgileniyor daha çok onların işine yarıyor galiba :D

Maşallah güzel kuşlar inşaallah yavru alırsınız yavru çıkınca ikisi de besler

Geri