petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarım Hakkında Sorum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahim Guguş tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar dişi ve erkek kuşum var iyi anlaşıyorlar erkek dişiye kusuyor felan 1 hafta oldu çok kalamar taşı yiyorlar yuvalığın içindede pislikleri var ama hiç girdiklerini görmedim sadece kapagı acınca pislikler gördüm dişi daha kızışmadı sizce iyi gidiyorlarmı ne kadar sürer dişinin yuvalığa girmesi [​IMG]

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    dişi kuş yuvaya giriyor işte pislikleri görmüyormusun :) kalamarıda çokça tüketiyor yumurtlamaya hazırlanıyor ama belli olmuyor benim 1 tane takım 3 haftadır yumurtlıcak :) full yuvada bi türlü yumurtlamadı gitti :) yumurtanın turşusunu mu kuracak anlamadım :D: D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Kuşları rahat bırakın onlar yumurtlar 4-5 ay boyunca yavru alamadım kuşu çatıya koydum ve 2 haftada yavru almıştım sessiz ve kimsenin olmadığı yerde çok güzel oluyor.

3. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    haha kardeşim :D ama hiç girdiklerini görmedim birde dişi daha kızışmamış

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    bazı dişilerin cere kısmı koyu kahverengi olmadan da yumurtlayabiliyor

5. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    inşallah dediğiniz gibi olur

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ayrıca yumurtlıycak olan dişinin dışkısı diğerine göre büyük olur

7. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Hocam kuşlar 6:30 ve 9:30 saatleri arasında daha hareketli olurlarmış öyle okumuştum Belki o zamanlar giriyorlardır

8. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    ollabılır kardeşim uyuyoruz o saatler
    bi kamera koymak istiyorum hahaha

9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kuslarin en aktif oldugu saatlerdir gun isigi ve 3 saatlik donem. O yuzden ciftlesme ve yuvaya girmeye fazla denk gelmeyebilirsin. Cerenin de kahverengi olmasina gerek yok. Benim cogu takimin ceresi beyazken yumurtluyorlar. Biraz sabir ve rahatsiz etmezsen yakinda yavrulari seversin.

Sayfayı Paylaş