Karadeniz Pet

Kuşlarım kac aylık ?

• Konbuyu başlatan isa ölmez
  • Başlangıç tarihi
I

isa ölmez

Guest

soldaki sarı daha 2-3 aylık, sağdaki yeşil ise 7-8 ayın üzerinde belki daha da büyüktür. İkisinin de maşallahları var ;)

Tsk ederim abi :) insallah çiftlesirler

Dişi kuşunuz biraz büyük. Arada bariz yaş farkı var. Yani erkeğin küçük olması sorun, yoksa erkek 1 yaş yada geçmiş olsa idi arada yaş farkı sorun olmazdı.
Erkek kuşlar geç olgunlaşıyor, nerden baksan 3-6 ayı var (en iyimser)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sarı 2 aylık erkek
Mavi ( acayip hoşuma gitti) 1 yaş civarı dişi
Ne yazık ki erkeğin büyük olması gerek bence dişinin yanına bir erkek alın aynı yaş veya büyük olsun. Yavru da alırsınız ilerki zamanda.

Sarı 2 aylık erkek
Mavi ( acayip hoşuma gitti) 1 yaş civarı dişi
Ne yazık ki erkeğin büyük olması gerek bence dişinin yanına bir erkek alın aynı yaş veya büyük olsun. Yavru da alırsınız ilerki zamanda.

Bi erkek alsak sorun olmaz mi ? Disi Firarı . Bir sabah kendisi mutfağa girdi , bende gidip erkeği aldim adam aynı yasta dedi . Bu arada yorumun icin cok sagol . İrklari ne acaba ?

Bi erkek alsak sorun olmaz mi ? Disi Firarı . Bir sabah kendisi mutfağa girdi , bende gidip erkeği aldim adam aynı yasta dedi . Bu arada yorumun icin cok sagol . İrklari ne acaba ?

Tam anlayamadım mesajınızı fakat dediğim gibi erkek dişiyle aynı yaşta veya dişiden büyük olmalıdır. İkisinden birini değiştirin.
İkisi de yerli.

Dişi kuşunuz biraz büyük. Arada bariz yaş farkı var. Yani erkeğin küçük olması sorun yoksa erkek 1 yaş yada geçmiş olsa idi sorun olmazdı arada yaş farkı olsada.
Erkek kuşlar geç olgunlaşıyor, nerden baksan 3-6 ayı var (en iyimser)

Öncelikle tskler . Abi bi erkek daha alsam sorun olur mu ? Kararsızım adam aynı yasta oldugunu söylemişti . Yaptıgı cok ayip !!

Simdi ben 1 erkek daha alıp kafese bırakırsam 2 erkek 1 disi olacak . Bu priblem teşkil eder mi. ?

Anladım :) Bence erkeği ele alıştırın dişiye de eş alın..
Evet problem teşkil eder bir kafeste 2 dişi 1 erkek veya 2 erkek 1 dişi olmaz.

Anladım :) Bence erkeği ele alıştırın dişiye de eş alın..
Evet problem teşkil eder bir kafeste 2 dişi 1 erkek veya 2 erkek 1 dişi olmaz.

Anladim :) o zaman erkeğin büyümesini ve kendinden buyuk disiyle çiftleşmesini bekleyecez . Umarım ciftlesirler :)

Anladim :) o zaman erkeğin büyümesini ve kendinden buyuk disiyle çiftleşmesini bekleyecez . Umarım ciftlesirler :)

Alıştırma gibi bir amacınız yoksa bence beklemek yerine erkeği büyük bir erkekle değiştirin :) Ama yeteri kadar bilgi sahibi misiniz bakım ve üretimde. Ona göre tabii.

Alıştırma gibi bir amacınız yoksa bence beklemek yerine erkeği büyük bir erkekle değiştirin :) Ama yeteri kadar bilgi sahibi misiniz bakım ve üretimde. Ona göre tabii.

ilk defa besliyorum pek bilgi sahibi değilim ama sizin gibi değerli üyelerden bilgi almaya çalışıyorum :) ele alıştırdığımızda ne gibi bir faydası olacak. ?

arkadsların benım kuşun gagasının rengı ne mavı ne beyaz ayıkmadım kı cınsı ne :D bana rıca edrsem yardımcı olurmusunuz

Geri