petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım yeme ne zman düşücek acaba bi yardım edermisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mine yol tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. mine yol

mine yol New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarım 1 ayı geçti baya büyüdü ama halen yem yemiyolar bende bugün anne babasından ayırdım başka kafese koydum kafesin dibinede yem döktüm ağızlarına alıp geri bırakıyolar yemi kabuğunu çıkartmaya çalışıyolar ama tam beceremiyolar napcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:58 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

anne bide yine yumurtladığı için bakmıyor bide

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

2. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Maaşallah kuşlarınıza. Bir ayı geçtiklerine emin misiniz? Daha küçük gibi duruyorlar. Baba ile aynı kafese koyun, yere de yem serpin. Babadan görüp yiyeceklerdir. Anne yumurtada yatıyorsa yavruları anne ile babanın kafesine koyabilirsiniz dövmüyorlarsa. Bir de yem olarak ne veriyorsunuz? Dal darı ve aspur (kanarya yemi) kırılması en kolay yemlerdir. Onların ağırlıklı olduğu bir yem karışımı dökün yere. İnşaallah yiyeceklerdir.

3. gökhan aydın

gökhan aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Kabuksuz yem satiliyor norrmal yemle karistir ver derim

4. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    Dal darı ve aspur verebilirsiniz. Tabana dökün onlar zamanla yiyeceklerdir.

5. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Tabana aspur uhabbet yemi ve kırılmış yemi karıştırıp dökebilirsiniz, yemliklerede koyabilirsiniz...

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah çok tatlılar siz yinede akşamdan kontrol edin bakalım tokmular

Sayfayı Paylaş