Karadeniz Pet

Kuşlarım yumurtlamiyor

Evet dışkısında büyüme var disi surekli yuvada duruyor nerdeyse hic cikmiyor her girdiginde yuvaligi kemiriyor bide internette bir yazi okumustum yaglı ve yaşlı kuslar 20 ile 25 gun arasinda yumurtluyormus dogru mu 22 gun oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:18 -->-> Daha önceki mesaj 09:02 --

Artık disinin tuyleri yuvalikta yok sadece biraz dışkısı var onuda köşeye yığmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:21 -->-> Daha önceki mesaj 09:18 --

Kırıp yediyse ne yapmalıyım bide biraz da ben suçu kendimde buluyorum kalamar kemigini daha 4 gun once yeni astım bide daha once hic yumurta maması yapmamıstım onu son 3 gundur veriyorum

Dedigim gibi ikiside yuvaliga giriyor dışkısı büyüdü neredeyse disi hic yuvaliktan cikmiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Kuyruğu yukari asagi sallaniyor bide surekli tuylerini kabartarak duruyor tunekte

Son düzenleme:
valla benimkiler ilk çiftleşmeden sonra 15 mi 16 mı ne gün sonra yumurtladı 3 tane ilk yavru bugün çıktı

bence de yumurta var bu kuşta inşallah sorun olmaz(yumurta tıkanması vb.)

Teşekürler insallah olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

Sizce yumurtlamamasındaki suç bendemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Son 3 4 gundurde erkekde diside surekli yuvalikta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

Yumurtlamasi icin ne yapmaliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Arkadaşlar herkese cok tesekkur ederim kusum tam 24 gun sonra ilk yumurtasi atti cok mutluyum saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

Bi sorum daha olacak disini yuvaliktan cikip yem yedigini gordum yumurtaya bi sey olurmu

Teşekürler insallah olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

Sizce yumurtlamamasındaki suç bendemi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Son 3 4 gundurde erkekde diside surekli yuvalikta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

Yumurtlamasi icin ne yapmaliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Arkadaşlar herkese cok tesekkur ederim kusum tam 24 gun sonra ilk yumurtasi atti cok mutluyum saolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

Bi sorum daha olacak disini yuvaliktan cikip yem yedigini gordum yumurtaya bi sey olurmu
Ilk yumurtalarda yiyebilir ama sonradan erkek kusmaya baslayacaktir

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaslar kusumun ilk ciftlesmeden tam 24 gun sonra ilk yumurtasini atti 6 gun oldu ama hala 2. Yumurta yok bide disi arada yem yemek icin filan cikiyor yumurtaya bisey olurmu yumurtanin dolumu bosmu oldugunu nasil anlarim

Kuluçkanın ilk haftasında ışıkla yumurtaya bakarak dolu olup olmadığı anlaşılabilir. Damarlanma varsa doludur.

Geri